«Greizais ratiņš» 15 gadu jubileju svinēs Liepājā

24.jūlijā Liepājā, koncertestrādē "Pūt, vējiņi" notiks Latvijas Nacionālā teātra aktieru ansambļa "Greizais ratiņš" 15 gadu jubilejas svinības ar jokiem, dāvanām un populārām dziesmām "Greizā ratiņa" versijās.

Latvijas Nacionālā teātra dziedošo aktieru apvienība radās 1999.gadā, kad, veidojot kārtējo Teātra žurkas iestudējumu, skatītāju simpātijas izpelnījās aktieru parodijas par populārām dziesmām un izpildītājiem.

Tā, paralēli dziesmu aptaujai "Vecais ratiņš", tika radīta aktieru apvienība "Greizais ratiņš", kurā apvienojās Juris Hiršs, Ivars Puga, Uldis Anže, Dace Bonāte, Normunds Laizāns un Valdis Zilveris.

Piecu gadu laikā tika radītas piecas programmas un izdoti pieci albumi: "Gar jūras zeltmirdzošo krastu ...", "Mīļais, pasteidzies", "Kā es braucu ... lūkoties!", "Mēs tikāmies martā", "Paskaties, cik balts … tikpat kā paradīzē!".  Aizvadīti daudzi koncerti, kas pulcējuši daudzus desmitus tūkstošus skatītāju.

Aktieru veidotās populāru dziesmu parodijas raksturo smalka gaume, muzikalitāte, daudzbalsīgs dziedājums un sirsnīgums.

Šogad aktieri no jauna apvienojās, lai atcerētos labāko, kas programmā bijis, un dalītos ar jauniem jokiem un dziesmām. Koncertā skanēs daudzas no pēdējo gadu populārākajām dziesmām, kas aktieru izpildījumā būs ieguvušas jaunas un asprātīgas nianses.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti