FOTO: Festivāls «iNovuss» pirmajā dienā pulcē gandrīz trīs tūkstošus interesentu

Ar spraigām diskusijām, radošām meistarklasēm un pasaules līmeņa pieredzi aizvadīta jaunrades festivāla „iNovuss” pirmā diena. Kopumā festivāla pirmo dienu apmeklēja gandrīz trīs tūkstoši dalībnieku, kuriem bija iespēja gan pārbaudīt savu erudīciju, gan iegūt vērtīgas un neatsveramas zināšanas, ar kurām dalījās dedzīgākie Latvijas profesionāļi un spilgti ārvalstu lektori. 

Uz lielās "Magnetic Latvia" skatuves ar savu pieredzi un vērtīgiem ieteikumiem festivāla pirmajā dienā dalījās tādi ārvalstu lektori kā Soulaima Gourami, Menijs Barzilajs, Stefans Hitfors, Sesīlija Tama, Alastērs Parvins, Skots Koens, Mūna Ribas. Savukārt muzikālā programma tika bagātināta ar dažādu Latvijā iecienītu mūziķu priekšnesumiem, viņu vidū - Elza Rozentāle, "Audience Killers", "Maysi & Reynsi", bet vakara kulminācijā muzikālo baudījumu sniedza Intars Busulis un Abonementa orķestris.

Festivālā abas dienas darbojas arī dažādas tematiskās teltis - DIZAINA KUPOLS, kas aicina piebiedroties visus, kurus interesē radošā uzņēmējdarbība un iespēja uz lietām paskatīties no citas perspektīvas; NAUDAS KVARTĀLS, kur pieredzējuši uzņēmēji un finansējuma pārvaldītāji runā par finansējuma lomu, - šeit apmeklētāji var iepazīt pieejamos finanšu rīkus un piedalīties investīciju sesijā; 23XX, kur centrā ir sieviete kā komandas līderis biznesā, tehnoloģiju un inovāciju jomā; SMART CAFE, kur neformālā gaisotnē tiek runāts par zinātnes un uzņēmējdarbības sadarbību, ideju īstenošanu un inovatīvu produktu izstrādi; savukārt BIZNESA TERASE ir vieta, kurā uzzināt par Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) sniegto atbalstu, kā arī norunāt tikšanos ar domubiedriem, lai atrastu sadarbības partnerus nākotnes ieceru īstenošanai.

Arī šodien, 26. augustā no plkst. 10.00 visi ir laipni gaidīti Lucavsalā, kur festivāls turpināsies jau otro dienu. Arī šajā dienā varēs smelties iedvesmu gan spēcīgu lektoru pieredzē, gan radošās darbnīcās un meistarklasēs, kā arī izbaudīt festivāla muzikālo pusi, apmeklējot elektroniskās mūzikas projekta Bandmaster un grupas "Alaska Dreamers" koncertus. Tas viss un daudz kas cits sagaida apmeklētājus jau šodien, festivāla "iNovuss" otrajā dienā. Plašāka festivāla programma pieejama šeit – inovuss.lv.

Jau vēstīts, ka jaunrades festivālu "iNovuss" rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti