Festivālā «Fono Cēsis» uzstāsies «Ewert and the Two Dragons»

Festivāls “Fono Cēsis”, kas arī šogad norisināsies “Cēsis 811” svinību laikā 21. un 22.jūlijā, izziņo savus šīs vasaras galvenos viesus – zināmo Igaunijas grupu “Ewert and the Two Dragons”.

Līdz ar grupas izziņošanu, tiek nosaukts arī pasākuma norises datums, kas tradicionāli būs trešā jūlija nogale jeb 21. un 22.datums. Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, arī šogad “Fono Cēsis”, sadarbojoties ar Cēsu Kultūras un tūrisma centru, būs bezmaksas festivāls.

Grupa “Ewert and the Two Dragons” arī pērn, iesildoties savam Tallinas arēnas solo koncertam, viesojās Cēsu “Fonoklubā”, koncertu izpārdodot dažu stundu laikā.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

“Esam pārliecināti, ka apvienības uzstāšanās “Fono Cēsis” būs īpašs notikums, turklāt iespēja bez maksas redzēt zināmāko Igaunijas koncertgrupu uz festivāla skatuves bieži negadās,” pastāstīja “Fono” programmas direktors Marts Sildniks.

Rīkotāji sola, ka jau drīzumā tiks sniegta plašāka informācija par festivāla norisi, kā arī atklāta pārējā programma. Sagaidāms, ka divu dienu garumā programma tiks izvērsta gan uz festivāla galvenās skatuves, gan “Fonokluba” telpās.

“Fono Cēsis” norisināsies ceturto gadu, turpinot kādreizējā mūzikas un sporta festivāla “Fonofest” tradīciju. Starp iepriekšējo gadu zināmākajiem māksliniekiem ierindojas tādas pašmāju apvienības kā “Pērkons” un “Skyforger”, gan arī britu folkroka zvaigzne Frenks Tērners.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti