Esplanādē piektdien tautas sadziedāšanās vakars

Radoši informatīvajā telpā "Esplanāde 2014" piektdien notiks tautas sadziedāšanās vakars, kurā tiks dziedātas gan populāras, gan mazāk zināmas latviešu tautasdziesmas, informēja nodibinājuma "Rīga 2014" sabiedrisko attiecību programmas vadītājs Mārtiņš Drēģeris.

Sadziedāšanās pie ugunskura sāksies plkst.21. To vadīs "Rīga 2014" brīvprātīgo programmas vadītājs diriģents Ints Teterovskis. Ieeja pasākumā būs bez maksas.

"Ikviens, kas nedodas uz kādu festivālu, piektdienas vakarā aicināts uz sadziedāšanos kultūras vasarnīcā "Esplanāde 2014", kur ap ugunskuru kopā ar domubiedriem, kori un ikvienu klausītāju izdziedāsim tautasdziesmas," aicināja Teterovskis.

Apmeklētāju ērtībai dziesmu vārdi būs lasāmi uz lielā ekrāna, kā arī tie pieejami dziesmu un deju svētku aplikācijā.

"Lai sadziedāšanās būtu skanīga, vijoles pavadījumu veidos Aija Pizāne, akordeons būs Ilzes Reinhotes pārziņā. Un kā vienas no populārākajām dziesmām būs, piemēram, „Rīga dimd”, „Krauklīts sēž ozolā”, „Tumša nakte”, „Pūt vējiņi”, katrā ziņā ļoti populāras un tautā iemīļotas dziesmas. Dažas dziesmas būs arī ņemtas no nesen izskanējušā Dziesmu un Deju svētku noslēguma koncerta „Līgo”,” sacīja Drēģeris.

"Esplanāde 2014" ir nodibinājuma "Rīga 2014" atvērtais birojs, kurā var uzzināt Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmu. Tā ir arī tikšanās vieta pilsētā, kur izvietota Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītava, "Rīga 2014" informācijas centrs, kafejnīca, apzaļumota terase, kā arī "Rīga 2014" partnera "Lattelecom" nodrošinātais bezmaksas "wi-fi" internets un brīvpieejas datori.

Radoši informatīvajā telpa tapusi pēc arhitekta Austra Mailīša projekta. „Esplanāde 2014” strādā katru dienu no pl.12.00 līdz pl.20.14 (vai līdz pasākuma beigām).

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti