Eirovīzijas zvaigžņu koncertā Rīgā uzstāsies 1984.gada Eirovīzijas uzvarētāji

Brāļi Heriji, kuri 1984.gadā uzvarēja Eirovīzijas dziesmu konkursā un vēlāk kļuva populāri arī Padomju Savienībā, šogad atkal apvienosies, lai piedalītos Latvijas Eirovīzijas fanu kluba rīkotajā pasākumā "Eurovision PreParty Riga" jeb Eirovīzijas zvaigžņu koncertā.

Kā vēstīts, 2.aprīlī Spīķeru koncertzālē notiks trešais "Eurovision PreParty Riga". Šogad pasākumam izvēlēts temats - Zviedrija. Heriji koncertā izpildīs savu populārāko dziesmu "Diggi-Loo Diggi-Ley". Koncertā uzstāsies arī citi viesi no Zviedrijas - grupa "Schlagerfeber".

Eirovīzijas zvaigžņu koncertā Rīgā piedalīsies arī konkursa "Supernova 2016" uzvarētājs Justs, kurš šogad pārstāvēs Latviju Eirovīzijā, "Rykka" (Šveice), kā arī Dalala, Dīns, Anna un Džala no Bosnijas un Hercegovinas. Kā norāda pasākuma rīkotāji, būs dalībnieki arī no citām valstīm.

Miroslavs Kodis, Eirovīzijas fanu kluba Latvijā prezidents, norāda: "Esam pagodināti, ka brāļi Heriji piekrita atkal apvienoties, lai uzstātos mūsu koncertā Rīgā. Gan Heriji, gan grupa "Schlagerfeber" ienesīs mūsu pasākumā īpašu zviedru noskaņojumu, un ideja par ballīti zviedru stilā tiks īstenota. Esam arī priecīgi, ka mūsu pārstāvis šī gada Eirovīzijā Justs piekrita piedalīties koncertā. Mēs ar prieku sagaidām Eirovīzijas dalībniekus arī no citām valstīm."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti