Supernova

Supernova 2016. Fināls

Supernova

«Supernova 2016» alternatīvā tiešraide

Supernova 2016. Fināls (ar surdotulkojumu)

Eirovīzijas dziesmu konkursā Latviju šogad pārstāvēs Justs

Populārās mūzikas autoru un izpildītāju konkursā „Supernova” Latvijas Televīzijā svētdienas, 28. februāra, vakarā tapa zināms, ka Latviju šīgada "Eirovīzijas" dziesmu konkursā Stokholmā pārstāvēs Justs Sirmais ar dziesmu "Heartbeat".

Jau vēstīts, ka konkursa „Supernova” finālā par uzvaru sacentās dziedātājs Justs Sirmais ar dziesmu "Heartbeat", Marta Ritova ar dziesmu "Not From This World", duets "MyRadiantU" ar dziesmu "We Will Be Stars" un grupa "Catalepsia", kas izpildīja kompozīciju "Damnation".

Ceturtajā vietā palika Marta Ritova. Trešo vietu ieguva duets "MyRadiantU", bet otro - grupa "Catalepsia".

2016. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa pirmais pusfināls notiks Stokholmas “Globe Arena” 10. maijā, otrais pusfināls – 12. maijā, bet fināls – 14. maijā. Dziesmu konkursā Stokholmā piedalīsies 43 valstis, atkārtojot 2008. un 2011.gada dalībvalstu skaita rekordu.

 

Saistītie raksti
8 komentāri
anna_p
Ļoti gribētu saprast dziesmu nosaukumus un vārdus, bet diemžēl valsts valodas likums Latvijas TV vairs netiek pildīts:( Kādreiz Streips vismaz dažus vārdus par dziesmas saturu pateica, tagad nekā. Kur dzīvojam?????????
Ebenezers
Ak gribi zināt, par ko dzied? Nekā nebija - te tev nav Igaunija, kur igauņu angliskiem dziesmu tekstiem ir igauņu subtitri! Šite pat Lattelecom pārdotajos seriālos, kā "Nešvila" tikai kādās 4 epizodēs tulkoja kantrī dziesmu tekstus! Grūti tulkot? Nekā nebija - dziesmu vārdi dabūjami internetā, bet nu, tā teikt - gan jau kaut kā iztiksam - "ball and chain"::))
:)
Jā piekrītu, kustības nav, stīvs, bez smaida un tik tiešām atgādina pagājušā gada Eirovīzijas uzvarētāju, nu pilnīgi identiski vēl cilvēciņi pietrūkst, lai veicas, cerams ka vismaz tiks trijniekā :)
Jānis
Dziesma laba,balss Justam laba,bet slikti izskatās(kustības)un dziesma pamatīgi atgādina pagājušā gada uzvarētāju. Balsoju par Catalepsija,jo kaut kas daudz īpašāks un vienkārši vairāk patika. P.S. Balsojums noticis un tagad jāvēl Justam uzlabot savu uzstāšanos un veiksmi pārstāvot Latviju!
aha
http://supernova.lsm.lv/video/1650/justs-heartbeat/ te ir video
Māra Veismane Veismane
Vai Justs smaidīt arī prot? Vienmēr saviebts ciešanu pilns ģīmis. Jā, smaida, kad beidzis dziedāt, bet - par vēlu.
?
Kur video?
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Populārākie
Interesanti