Rīta Panorāma

Intervija ar ar svētceļniekiem, kuri dodas uz Aglonu

Rīta Panorāma

Laika ziņas

Intervija ar Vari Vētru

Dziedošie aktieri pulcēsies Ikšķilē

Nesen atjaunotajā Ikšķiles brīvdabas estrādē 12.augustā norisināsies Latvijas populārāko dziedošo aktieru salidojums, kurā netrūks ne joku, ne populāru dziesmu. Koncerta režisors - Valdis Lūriņš, muzikālais vadītājs - Valdis Zilveris, bet vakara vadības groži tiks uzticēti Latvijas Nacionālā teātra aktieriem - Ditai Lūriņai-Eglienai un Mārtiņam Eglienam.

Kncertā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra dziedošo aktieru ansamblis “Greizais ratiņš” (Valdis Zilveris, Dace Bonāte, Ivars Puga, Normunds Laizāns, Juris Hiršs, Uldis Anže), Dita Lūriņa-Egliena, Mārtiņš Egliens, aktieris Varis Vētra, kā arī Daugavpils teātra aktieri Māris Korsietis, Kristīne Veinšteina, Egīls Viļumovs un Lidija Breska.

Muzikālo pavadījumu nodrošinās dažādu mūzikas instrumentu spēlējošie aktieri. Savukārt dziesmu starplaikos, piesakot nākamo izpildītāju, tiks izspēlētas teātra miniatūras.

Pēc koncerta paredzēta balle kopā ar "Rumbas kvartetu".

"Kad aktieri sanāk kopā, tie vienmēr ir svētki, tādēļ ka mainās vide un cilvēki var satikties, parunāties, padziedāt kopā, iztaisīt kādus jokus, paimprovizēt," intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" saka aktieris Varis Vētra.

Pasākuma laikā būs pieejama "Dziedošo aktieru salidojuma koncertprogramma” - Salidojuma dziesmu grāmata. Tā ļaus klausītājiem ne tikai dziedāt līdzi, bet arī iegūt savā rīcībā īpašu piemiņas izdevumu. Katrā dziesmu grāmatas lapā tiks ievietota dziedošā aktiera bilde, dziesmas vārdi un autogrāfa vieta, lai katrs apmeklētājs pēc vēlēšanās pēc koncerta varētu pieiet pie sava iemīļotā aktiera un palūgt autogrāfu. Turklāt, tā kā pasākums notiek Ikšķilē, vesels atvērums Dziesmu grāmatā tiks atvēlēts tieši informācijai par Ikšķili, pilsētas ievērojamākajām vietām un vēsturei.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti