Duets «DVINES» - «Supernova 2018» dalībnieks

Par vienu no "Supernova 2018” dalībniekiem izvēlēta grupa "DVINES" ar dziesmu “More than meets the eye”. Dziesmas autori ir "DVINES", Pēteris Pāšs, Andris Strazds un Kaspars Ansons.

Par "DVINES"

"DVINES" ir dvīņumāsu duets, kas plašāku atpazīstamību guva, pateicoties dalībai dažādos televīzijas šovos un savai oriģinālmūzikai. Duets lielākoties darbojās elektroniskās deju mūzikas žanrā. Dvīņumāsas Ana un Katrīne ir visu savu dziesmu tekstu un melodiju autores.
Māsas par sevi: “Daba mums ir dāvājusi iespēju dziedāt un komponēt līdzās ar muzikāli vispiemērotāko dueta partneru.”

Par dziesmu

Dziesma ir kā iedrošinājums jebkuram, kas nespēj saredzēt savu unikalitāti un spēku. Nosaukuma frāze “More than meets the eye” (latv.val. - “Vairāk, nekā šķiet no pirmā acu skatiena”) izskan dziesmā kā uzruna no iekšējās balss pašam sev.
 

Autori

 

Dziesma tapa Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/ Latvijas Mūzikas eksporta organizētās mūziķu radošās nometnes ietvaros, kopā komandā sadarbojoties dažādiem mūzikas žanru pārstāvjiem - duetam "DVINES", Pēterim Pāšam un Andrim Strazdam. Apvienojot idejas un katram pieliekot daļiņu no sava stila radās “More than meets the eye”. Savu roku pie dziesmas aranžijas pielika arī pieprasīts producents Kaspars Ansons.

 

Facebook: https://www.facebook.com/DvinesOfficial

Instagram: https://www.instagram.com/dvinesofficial/

YouTube: https://www.youtube.com/user/DvinesOfficial

Twitter: https://twitter.com/DvinesTwins

Spotify: https://open.spotify.com/artist/4ZKBPWgKPtV3pk1kynA9ew

 

 

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Izklaide
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti