Dons: Kodolkarš vai cirka izrāde – mēs jebkurā gadījumā mīlam

Pēc 32 koncertus garās „Varanasi” turnejas Dons gatavo vasaras koncertprogrammu un jau domā par rudenī plānoto braucienu uz Sibīriju, kura laikā taps dziesmas jaunam albumam. Galvenais, uz ko koncentrēsies šajā braucienā, būs mīlestība, intervijā Pieci.lv atklāj mūziķis.

Savu septembrī plānoto braucienu uz Sibīriju Dons dēvē par radošo nometni, kurā dosies ar mērķi rakstīt, rakstīt, rakstīt, līdzi ņemot ģitāru, dziesmu iestrādes un telefonu. Brauciena rezultātā taps nākamais Dona albums „Sibīrija”.

Pamatojot vēlmi doties tieši uz Sibīriju, Dons teic, ka grib redzēt plašumu un „visu lielo”, turklāt viņa mamma ir dzimusi Sibīrijā.

Taču lieta tāda, ka es [braucu] ne tik daudz, lai atcerētos tās skumjas. Iespējams, tur būs kāds skumjš piesitiens, bet gribu vairāk koncentrēties uz mīlestību, attiecībām un mīļumu,” par savu Sibīrijas braucienu spriež Dons, atzīstoties, ka nekad nav bijis Krievijā un nezina, kas tur notiek, bet esot dzirdējis tikai nostāstus.

Pēc Dona domām, pāri visam stāv tas, ka, arī iesprostoti kaut kur piespiedu kārtā, cilvēki mīlējas, mīļojas un mīl.

Kodolkarš vai cirka izrāde – mēs jebkurā gadījumā mīlam. Tā ir jēga, manuprāt, tam, kāpēc mēs dzīvojam,” saka Dons, atzīstot, ka pats arī mīlot, daudz mīlot. Šobrīd gan viņš esot viens, taču izbauda to.

29.maijā ar prezentācijas seansu "Kino Citadele" Dons atklās "Varanasi" koncertieraksta DVD izrādīšanu uz lielajiem ekrāniem.

„Esmu redzējis to DVD un varu teikt, ka esmu priecīgs – tik daudz sviedri un nervi, saspringti divi mēneši darba, kā saka, neatejot no kases,” pateicoties visiem, kuri bija iesaistīti koncertieraksta tapšanā, saka mūziķis.

Kā vēstīts, mazāk nekā divus mēnešus pēc dziedātāja Dona jaunākā albuma „Varanasi” nākšanas klajā, aprīļa sākumā tā pārdošanas rezultāti sasniedza Zelta diska statusu.

Šobrīd dziedātājs gatavo vasaras koncertprogrammu, ar kuru uzstāsies festivālā „LMT Summer Sound 2014” Liepājā, kā arī solo koncertā Dzintaru koncertzālē 29. augustā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti