Dona albumam «Varanasi» Zelta diska statuss

Mazāk nekā divus mēnešus pēc dziedātāja Dona jaunākā albuma „Varanasi” nākšanas klajā, tā pārdošanas rezultāti sasnieguši Zelta diska statusu.

Šī ir labākā dzimšanas dienas dāvana, kādu es jebkad esmu saņēmis! Paldies manai komandai, manai grupai un visiem mūziķiem, kuri piedalījās albuma ierakstā, bet vislielākais paldies visiem uzticīgajiem atbalstītājiem, šo dāvanu man esat pasnieguši jūs,” saka Dons.

Albums „Varanasi” pārdots vairāk nekā 5000 eksemplāros. Zelta disku par darbu pie albuma saņēmis arī tekstu autors Ingus Bērziņš, kuram šis ir jau trešais albums kopā ar Donu.

„Paldies Ingum par tekstiem, tie ir kārtīgs pamatakmens mūsu mājai, tālākajam darbam un panākumiem. Ļoti gribu izcelt un uzteikt abus albuma producentus par drosmi eksperimentēt un meklēt. Tieši producenti ir tie, kuri dziesmai atrod krāsas, sadzird un sajūt to virzienu, kurš ļauj dziesmai uzplaukt un ziedēt vispilnīgāk,” uzsver Dons.

Zelta disku saņēma arī abi albuma producenti Rūdolfs Budze un Kaspars Ansons.

Maija sākumā plānots izdot „Varanasi” koncertieraksta DVD, kas tapis „Palladium” koncertzālē, šobrīd dziedātājs gatavo vasaras koncertprogrammu, ar kuru Dons uzstāsies festivālā „LMT Summer Sound 2014” Liepājā, kā arī solo koncertā Dzintaru koncertzālē 29. augustā.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti