Decembra beigās Rīgā uzstāsies «Alphaville»

29.decembrī ar lielo svētku koncertu "Arēnā Rīga" uzstāsies grupa 1980.gadu zvaigznes "Alphaville" - apvienība, kas mums dāvājusi tādus hitus kā "Forever young" un "Big in Japan".

Sintpopa grupa "Alphaville", ko 1983.gadā dibinājuši Marians Golds un Bernhards Loids, ir viena no veiksmīgākajām astoņdesmito gadu vācu muzikālajām apvienībām – jau pirmais singls „Big in Japan” tai atnesa vispasaules slavu un panākumus. Tos nostiprināja arī nākamie hiti "Sounds Like a Melody", "Forever Young", „Jet Set” un „Dance With Me”.

Vēlākajos daiļrades gados „Alphaville” pievērsās sarežģītākām muzikālām struktūrām un kopumā ir izdevusi sešus albumus, no kuriem pēdējais iznācis 2010.gadā. Šobrīd grupa Mariana Golda vadībā turpina koncertdarbību.

Leğendārie vācu romantiķi, vieni no nedaudzajiem "New Wave" varoņiem, nav zaudējuši ne savu enerğētiku, ne skaņas kvalitāti. Sajust dzīvā izpildījuma maģiju var tikai, atnākot uz koncertu un izdzirdot, kā dzied Marians Golds. Viņa balss ir tikpat tīra un dzidra kā jaunībā.

 

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Izklaide
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti