Daudzviet Latvijā mainīta plānoto pasākumu programma

Izsakot līdzjūtību un pieminot vairākus desmitus bojāgājušos Zolitūdes traģēdijā, daudzviet Latvijā mainīta plānoto pasākumu programma turpmākajām dienām.

Līdz pirmdienai valstī turpinās sēru dienas. Solidarizējoties ar situāciju valstī un pieminot bojā gājušos, vairāki kultūras notikumi Latvijā ir atcelti vai pārcelti.

„23. novembra izrāde „Mī...mālēt" tiek pārcelta uz 29. janvāri. 24. novembra „Tik mīla vien" tiek pārcelta uz 10. janvāri. Savukārt pirmdienas, 25. novembra izrāde tiek pārcelta uz 27. janvāri," par izmaiņām repertuārā Latvijas Nacionālajā teātrī ziņo pārstāve Līga Rimšēviča. Tāpat Jaunajā Okartes zālē 23. novembra izrāde „Lūgšana resnajai tantei" pārcelta uz 18. decembri, savukārt 24. novembra izrāde „Galvas maiņa" pārcelta uz 2. decembri. Iegādātās biļetes var atdot biļešu kasē vai apmeklēt izrādes pārceltajos datumos.

Arī Dailes teātrī vairākas izmaiņas, stāsta teātra pārstāve Liene Jakovļeva:

„Mēs esam atcēluši izrādes rīt Mazajā zālē „Eņģeļi Amerikā" un Kamerzālē „Biedre Zariņa", kā arī pirmdien paredzēto komēdiju „Preilenīte". Ir atcelti arī Intara Busuļa paredzētie koncerti svētdien. Bet aicinām plašāku informāciju par biļešu nodošanu un iespēju samainīt meklēt Dailes teātra mājas lapā."

Savukārt grupas „Instrumenti" sestdienas koncerts „Palladium koncertzālē" atcelts.

„23. novembra koncerts, pārcelts uz nākamo otrdienu, kas ir 26. datums. Visi, kam ir biļetes uz šodienas koncertu, biļetes var izmantot 26. datumā vai arī no pirmdienas pulkst. 12 biļetes var tik atgrieztas „Biļešu servisa" kasē Kongresa namā. Vakardien mēs nolēmām koncertu tomēr neatcelt un vakardienas viesi, kas neizmantoja biļetes, var izmantot biļetes uz jebkuru no nākamās nedēļas koncertiem," stāsta grupas pārstāve Līva Pētersone.

Tāpat izmaiņas veiktas vairākos sporta pasākumos. Plānotais Sporta un aktīvās atpūtas centra atklāšanas pasākums Siguldā pārcelts par vienu nedēļu, stāsta Siguldas tūrisma attīstības aģentūras direktore Laura Konstante:

„Mēs esam nolēmuši pārcelt Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centra atklāšanu par vienu nedēļu uz 30. novembri, un pieminēt šo dienu ar tai pienākošos godu. Tas nozīmē, ka, protams, visam centram tas iedod tādu nedēļas pauzi, tukšgaitu, bet es domāju, ka šī ir tāda situācija, kad tas ir vienkārši adekvāti."

Atcelti arī nedēļas nogalē plānotie labdarības akcijas „Eņģeļi pār Latviju" pasākumi Cēsīs, Rūjienā, Valmierā un Smiltenē, stāsta "Ziedot.lv" fonda pārstāve Ilze Ošāne:

„Mēs saprotam, ka ir jāvelta visa uzmanība un arī visi reģioni ļoti vēlas palīdzēt šīm ģimenēm, kas ir cietušas. Šobrīd nav spēka un arī vajadzības domāt par citām lietām vai vākt ziedojumus citam mērķim. Esam lēmuši cienīt traģēdijā cietušas ģimenes un atbalstīt visi kopā viņus. Tāpēc arī tika pieņemts lēmums atcelt šībrīža pasākumus un tos atsākt ar nākamo nedēļu, cienot arī to, ka izsludinātas sēru dienas šīs trīs dienas."

Tāpat atcelti vai pārcelti vairāki citi pasākumi. Kultūras pasākumu apmeklētājiem lūgums jau laikus pārliecināties, vai plānotā norise nav atcelta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti