«Cirque du Soleil» šovu Rīgā apmeklēja 21 000 skatītāju

Piecas “Cirque du Soleil” uzveduma “Alegría” izrādes "Arēnā Rīga" kopumā apmeklēja 21 tūkstotis skatītāju, informē cirka viesizrāžu rīkotāji.

Kā ziņots, “Cirque du Soleil” viesojās Rīgā no 11. līdz 14. aprīlim.

„Alegría” ir pasaulslavenā Kanādas cirka vizītkarte jau 19 gadu garumā un viens no četriem turnejas šoviem, kas tiek izrādīts arēnā.

Arēnās tiek demonstrēti arī uzvedumi „Dralion”, „Quidam”, kā arī leģendārajam mūziķim Maiklam Džeksonam veltītais „Michael Jackson THE IMMORTAL World Tour”, kas ir viens no ienesīgākajiem šoviem koncertindustrijā.

Starptautiskais izklaides koncerns „Cirque du Soleil” piedāvā arī turnejas šovus zem cirka kupola – „Varekai”, „Corteo”, „Kooza”, „Ovo”, „Totem” un „Amaluna”. Šie šovi ierasti norisinās pasaules lielākajās pilsētās vismaz divu nedēļu garumā. Uzvedumi, kuru darbība notiek zem cirka kupola, izceļas ar īpašu grandiozitāti, vecajām cirka tradīcijām raksturīgo atmosfēru un ilglaicīgām viesizrādēm.

„Cirque du Soleil” izveidojusies 1984. gadā sākumā, no 20 ielu mākslinieku grupas pārtopot par lielu Kvebekā dibinātu organizāciju. „Cirque du Soleil” strādā 5000 darbinieku, to skaitā vairāk nekā 1300 mākslinieku no gandrīz 50 valstīm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti