Cēsu pils Viduslaiku dienas aktivitātes pārceltas uz svētdienu

Sestdien plānotās Cēsu pils Viduslaiku dienas aktivitātes pārceltas uz svētdienu. Tā liecina pasākuma organizatoru paziņojumi sociālajos tīklos. Šāds solis tiek saistīts ar pasākuma norisei nepiemērotiem laika apstākļiem - stipro lietu.

Tomēr sestdien Cēsu pils Rietumu tornī un Jaunajā pilī plānots viduslaiku mūzikas grupu "Gravrost", "Obscurus Orbis", "Fioretto" koncerti un Vēsturisko filmu skates filmu seansi, bet Ziemeļu tornī darbosies viduslaiku aktivitāšu centrs.

Plkst.17 tiks demonstrēta filma "Šekspīrs - animēti stāsti", plkst.18 - "Meklējot Šekspīru", plkst.19.30 - "Otello" un plkst.21.30 - "Anonīms".

Svētdien, 10.augustā, apmeklētāji plkst.14 varēs noskatīties filmu "Šekspīrs – animētie stāsti", plkst.15 - "Henrijs V", plkst.18 - "Pusnakts zvani" un plkst.21.30 - "Romeo un Džuljeta".

Kino demonstrējumi notiek Cēsu Viduslaiku pils dārzā un pilsdrupu mūros, tādējādi panākot  to, ka  vēsturiskā vide netieši papildina piedāvāto kino programmu, kļūstot par savdabīgu pievienoto vērtību un rosinot kino mākslas cienītājos pastarpinātas emocijas.

Katru gadu festivālam ir sava tēma, un, balstoties uz to, tiek demonstrētas dažādos gados pasaulē uzņemtās mākslas un dokumentālās filmas par viduslaikiem, kā arī multiplikācijas filmu programma bērniem.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti