Rīta Panorāma

Gleznotājas Aijas Zariņas izstāde «Sprīdītis»

Rīta Panorāma

Kreituse par valdības sarunām: pārbaude prezidentam un 'kapu zvans' Reformu partijai

3000 kilometrus ar velosipēdu uz Sočiem

Ceļotājs Bardelis ar velosipēdu dosies uz Sočiem

Ceļu uz Ziemas olimpiskajām spēlēm otrdien sāks ceļotājs Kārlis Bardelis ar savu komandu. 2802 garo kilometru distanci no Rīgas līdz Sočiem viņi mēros neierastā veidā - ar velosipēdiem, un cer to pievarēt 17 dienās, lai tur ierastos tieši uz Ziemas Olimpiādes atklāšanu.

„Bet pirms vēl es pieņēmu to lēmumu, domāju, ka vispār ļoti interesants piedzīvojums - ziemā ar velosipēdu, un tas mani arī piesaistīja. Nu, lūk, tad mēs ar komandas dalībniekiem domājām, kā par visu to organizēšanu un tā,” saka Bardelis.

„Mums tā kā gribējās darīt paralēli kādu labu darbu. Ne tikai tas ir mūsu piedzīvojums, bet, ja mēs no vienas puses dalāmies ar to piedzīvojuma prieku, bet no otras puses - vēl emocionālu prieku, cerams, radīsim bērnu slimnīcas mazajiem pacientiem ar to, ka viņu zīmētie zīmējumi un novēlējumi Latvijas izlases sportistus sasniegs adresātu varbūt tādā neierastā veidā. Bet varbūt arī ierastā, jo Latvijā pastnieks brauc ar riteni.”

Ceļotāji pildīs „olimpiskā pasta funkciju”, jo Latvijas sportistiem somā vedīs sveicienus no mazajiem Bērnu slimnīcas pacientiem.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti