Breds Pits plāno investēt Horvātijas kūrortā

Jau labu laiku pasaules mediju uzmanība veltīta Holivudas redzamākā aktieru pāra Andželinas Džolijas un Breda Pita šķiršanās lietai. Otrpus okeānam, Horvātijā, cer, ka tā nemainīs Pita plānus investēt tūristu kūrortā Adrijas jūras piekrastē.

Adrijas jūras piekrastes gleznaini līči un ūdensceļi Šibenikas kūrortpilsētā Horvātijā ik gadu piesaista tūkstošiem tūristu. Tagad vietu, ko pazīst kā Šibenikas Rivjēru, plānots pārveidot, jo vietējā pašvaldība atļāvusi daļu pussalas teritorijas nodot attīstībai.

Septembra sākumā šo vietu apmeklējis Holivudas aktieris Breds Pits ar investoru grupu, kas ir gatavi tur uzbūvēt pusotra miljarda dolāru vērtu dabai draudzīgu kūrortu. Bredam Pitam Horvātija nav sveša. Pirms gandrīz 30 gadiem viņš šeit filmējies vienā no savām pirmajām filmām, un brīvdienas šīs valsts piekrastē bieži mēdza pavadīt viņa sieva Andželīna Džolija un bērni.

"Mums tā ir patiešām milzīga reklāma. Ne tikai šai vietai un dabas skaistumam, bet arī ārvalstu investoriem – ka šeit var investēt pilnīgi likumīgā un sakārtotā projektā, atstājot pagātnē mulsinošus un dezorganizētus procesus," atzīst Šibenikas pilsētas mērs Zeļko Buričs.

Kūrortu plānots uzbūvēt neattīstītas Šibenikas pludmales teritorijā, un tajā tiks iekļautas arī privātas villas un golfa laukumi.

Kāds Šveices investīciju fonds jau ieguldījis 68 miljonus dolāru, lai kūrorta projektam iegādātos zemi, taču Pits pagaidām savu iespējamo iesaistīšanos tajā nav komentējis. Vietējās varas iestādes tikmēr cer, ka viņa sievas iesniegtā šķiršanās prasība neietekmēs aktiera plānus attiecībā uz Horvātiju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti