Kultūras ziņas

Markam Rotko -- 110

Kultūras ziņas

Edgara Lipora monoizrāde „Karavīrs"

Sākas blūza sezona

«Bites Blūza klubs» 13. sezonu atklāj jaunās telpās

„Bites Blūza klubs”, kurš 12 gadus aicināja uz pašmāju mūziķu un ārzemju blūza leģendu koncertiem Dzirnavu un Antonijas ielu stūrī, nu pabīdījies kvartālu uz priekšu un šovakar atklās jaunās telpas ar trīs dienu blūza maratonu, kurā piedalīsies daudzi pašmāju blūzmeņi.

Straujā tempā šopēcpusdien vēl tika veikti pēdējie sagatavošanās darbi jaunajai kluba mājvietai Dzirnavu un Baznīcas ielu krustpunktā. Jauno klubu ir iekārtojis interjera dizaineris Aigars Zariņš. Klubs izvietots trijos stāvos ar kopējo platību 540 kvadrātmetru, tajā ir aptuveni 200 sēdvietu.

Vecajās kluba telpās ir demontēta un kā autentiska pārvesta uz jaunajām telpām kluba slavas siena ar daudzu blūza mūzikas stila slavenību autogrāfiem.

Līdz ar paplašināšanos, klubā tagad būs ne tikai blūzs, bet arī roks un džezs, būs iespēja padejot un pabūt grupu mēģinājumos, kā arī iecerēts demonstrēt filmas par blūza tēmu.

„Blūzs nav ne tikai rudens mūzika, ne vasaras, pavasara vai ziemas - tas ir tas piektais gadalaiks, es uzskatu, ko var klausīties cauru gadalaiku,” norāda kluba īpašnieks Dailes Zigis. „Tev vajag pašam to just, kad tu būsi gatavs blūzam, jo blūzs jau ir gatavs priekš tevis. Bet vai tu esi gatavs priekš blūza - tas jau ir cits jautājums.”

Sezonas atklāšana tradiconāli tiek atzīmēta septembrī par godu pasaulē slavenā blūzmeņa B. B. Kinga dzimšanas dienai, stāsta Dailes Zigis.

Šovakar no plkst. 20.00 klubā uzstāsies grupa "Keksi", "Latvian Blues Band", "Bite's Blues band", "Coolmans Report", "Bunch of Gentlemens" un "Fortress", bet 27. un 28.septembrī koncerts sāksies plkst. 21.00. „Bites Blūza klubā” varēs klausīties grupu "Latvian Blues Band", "Bite's Blues band", "Coolmans Report", "Bunch of Gentlemens" un "Fortress".

"Bites Blūza klubam" tagad ir četri līdzīpašnieki – sākotnēji kluba saimnieki bija uzņēmēji Ainārs Gulbis, Juris Savickis un Dailes Zigis, līdz ar pāriešanu uz jaunajām telpām trijotnei pievienojies uzņēmējs Gints Guks.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti