Balodis jautā: Kurš priecājas par sniegu?

Pasūtījuma slepkava lauž darba līgumu, Sanktpēterburgas iedzīvotājus aicina sniegu tīrīt pašiem, islāms aizliedz sniegavīrus, kaķi beidzot var piedzerties, vīrs iebāž sievu čemodānā un pāvests aizvaino trušus - par visu to pieci.lv rubrikā “Balodis jautā”. Rubrikas autors Rūdolfs Balodis ieskatās aizvadītās nedēļas interneta dzīlēs un jautā.

Kā soda, kad nevar sodīt?

Norvēģijā kāds pasūtījuma slepkava tika nolīgts nogalināt 17 gadus vecu pusaudzi – vēsta ziņu portāls “Mirror”. Par laimi, policija izjaukusi plānu, tomēr tā nevarēja apsūdzēt slepkavu nogalināšanas mēģinājumā, tāpēc viņš tika sodīts pēc cita panta – policija sodīja slepkavu par līguma laušanu, neizpildot uzticēto darbu.

Slepkavam piesprieda apmēram 1000 eiro naudas sodu. Starp citu, vīrietim, kurš pasūtīja slepkavību, sākotnēji piesprieda divus gadus cietumā, bet vēlāk sods tika atcelts.

Kā tikt galā ar sniegu?

Sanktpēterburgas iedzīvotāji ir neapmierināti ar to, kā pilsētā tīra sniegu un ledu – vēsta ziņu portāls “Meduza”. Pilsētas vicegubernatoru Igoru Albinu tas ļoti aizvainojis. Savā atbildē viņš mudina iedzīvotājus mazāk gausties un vairāk rīkoties. Konkrētāk – viņš mudina iedzīvotājus sniegu tīrīt. Vicegubernators apgalvo, ka sniega tīrīšana ir laba veselībai un palīdz sakārtot domas. Pie tam viņš uzsver, ka paļaušanās uz valdības atbalstu ir kļuvusi par "mūsdienu Krievijas sabiedrības sērgu".

Kādi ziemas prieki liegti islāmā?

Pārceļamies uz Saūda Arābiju, kur sniegs arī radījis problēmas, vēsta “Washington Post”. 

Tas novērojams tik reti, ka cilvēki nezina, ko iesākt, tāpēc viņi vērsušies pie saviem garīgajiem līderiem ar vienu konkrētu jautājumu: “Vai mēs drīkstam būvēt sniegavīrus?” Viņiem atbildēts: "Nē!"

Saūda Arābijas garīgie līderi skaidro, ka viņu reliģija liedz atdarināt jebko, kam ir dvēsele – kā cilvēkus, tā dzīvniekus.

 


Ar ko piedzeras kaķi?

Suņiem jau ir izgudrots alus, tagad padomāts arī par kaķiem – ziņo “Huffington Post”. Tiesa, kaķiem nav pieejams alus, bet cits alkoholiskais dzēriens – kaķiem ir pieejams vīns, kurš būtībā sastāv no vīnogu sulas, kaķumētras un vitamīna C.

Starp citu, kaķu vīnu ražo kompānija “Nyan Nyan Noveuau”.

Ko nedarīs mīlestības vārdā?

Kāds 30 gadus vecs latvietis drīkstēja dzīvot Lielbritānijā, bet viņa sieva no Moldovas nē. Atgriežoties Apvienotajā Karalistē ar lidmašīnu, viesstrādnieks tomēr izdomājies, kā aizgādāt sievu. Viņš iebāzis viņu čemodānā, vēsta britu mediji.

Latviešu viesstrādnieks apgalvo, ka tā bijusi sievas ideja.

Kā pāvests aizvainojis trušu audzētājus?

Nesen pāvestam Franciskam nācies aizstāvēt katoļu baznīcas kritisko attieksmi pret kontracepcijas līdzekļiem, ziņo “Reuters”. Uz kritiku pāvests atbildējis, sakot, ka katoļiem nevajagot pāroties kā trusīšiem.

Par pāvesta izteikumu apvainojušies trušu audzētāji, vēsta “NBC”. Vācijas Centrālā trušu audzētāju asociācija skaidro, ka tikai savvaļas truši pārojas kā traki. Mājas truši ir kulturālāki.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti