Balodis jautā: Kādus Ziemassvētku rotājumus šogad karināt/nekarināt un kur?

Vēl viens piedzēries deputāts, vīrieši mirst visstulbāk, “Time” nosauc savu gada cilvēku, topošie kosmonauti sacer dziesmiņu, krievi sper aizliegtos Eiropas Savienības produktus, Ungārijas valdība grib savu iedzīvotāju čuras, restorāns mīl tikai resnos un tievos, kā arī hipsteri uz Ziemassvētkiem izrotā savu bārdu - par visu to pieci.lv rubrikā “Balodis jautā”. Rubrikas autors Rūdolfs Balodis ieskatās aizvadītās nedēļas interneta dzīlēs un jautā.

Ko atkal sastrādājis Kaimiņš?

“Es biju emocionāli nesavaldīgs tajā brīdī […], un tā bija deputāta necienīga rīcība no manas puses,” tā izteicās Saeimas deputāts Arturs Kaimiņš par incidentu “Latvijas 1. Rokkafejnīcā” ar bāra apsargu.

Fragmenti no incidenta aplūkojami te.   

Kurš dzimums stulbāks?

Britu Medicīnas žurnālā publicēts pētījums ar nosaukumu “Darvina balva: idiotiska uzvedība atkarībā no dzimuma”. Pētījumā aplūkoti pēdējo 20 gadu Darvina balvas ieguvēji, un noskaidrots, ka visbiežāk to iegūst vīrieši.

No 318 balvas ieguvējiem 282 bija vīrieši, bet tikai 36 sievietes.

Kurš ir gada cilvēks?

Gada cilvēks patiesībā ir cilvēku grupa – mediķi, kuri apkaroja un turpina apkarot Ebolas vīrusu. Tā vismaz žurnāla “Time” ieskatā. 

Starp citu, starp astoņiem finālistiem uz balvu pretendēja arī Teilora Svifta un Vladimirs Putins. Teilora Svifta tāpēc, ka viņa atsauca savu mūziku no “Spotify”, protestējot pret mūziķu niecīgo atalgojumu. Vladimirs Putins tāpēc, ka…

Par Putina kandidatūru spriežat pēc “Time” sagatavota video paši.

Ko topošie kosmonauti dara brīvajā laikā?

Par mazu interneta sensāciju kļuvuši topošie kosmonauti, NASA studenti, kas sacerējuši savu versiju Meganas Treinoras hitam “All about that Base”. Jauno NASA studentu dziesmu sauc “All about that Space”.

Kā Krievijā nerotāt eglīti?

Kādā Krievijas lielveikalā Ziemassvētku egle izrotāta ar ārvalstu pārtikas produktiem, uz kuriem attiecas importa aizliegums. Starp rotājumiem bijuši poļu āboli, spāņu mandarīni, kā arī tādas delikateses kā foie gras (pastēte, kas pagatavota no konjakā marinētām zosu aknām un trifelēm) un šķiņķis Prosciutto.

Eglītes rotājumi gan drīz pazuda, jo tika nozagti. 

Kad rūpes pārvēršas diskriminācijā?

Ungārijas valdība savus pusaudžus, žurnālistus un arī politiķus uzskata par potenciālajiem narkomāniem. Tā vismaz liecina viņu virzītais likumprojekts, kas uzliek par pienākumu reizi gadā nodot urīna analīzes, lai pārliecinātos par narkotiku klātesamību.

Atbildot ierosinājumam, grupa jauniešu likumprojekta autoram nosūtīja savus urīna paraugus jau laicīgi. 

Starp citu, ierosinājuma ieviešana dzīvē izmaksātu 400 reizes vairāk, nekā patlaban Ungārija tērē narkotiku apkarošanai.

Kādā gadījumā būt normālam ir neizdevīgi?

Ķīnā atvēries restorāns ar īpašu atlaižu politiku. Jo resnāks esi, jo lielāka atlaide tev pienākas. Sasniedzot 140 kilogramu svaru, ēdiens pienākas par brīvu.

Tas gan attiecas tikai uz vīriešiem. Uz sievietēm attiecas pretēji nosacījumi: jo tievāka esi, jo mazāk jāmaksā. Lai dabūtu maltīti par brīvu, jāsver ne vairāk kā 35 kilogrami. 

Restorāna moto ir: “Mums rūp tikai resni un tievi cilvēki.”

Kur vēl iekārt egles bumbuli?

Bārdas kļūst arvien populārākas. Ir pat izveidojies vesels tirgus, kur piedāvā bārdu kopšanas līdzekļus, aksesuārus un pat ķirurģiskas operācijas.

Tuvojoties Ziemassvētkiem, parādījusies jauna produktu sērija bārdām – Ziemassvētku rotājumi. 

Patlaban visi Ziemassvētku rotājumi bārdām ir izpirkti.

 

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti