Audžuģimenes ieskandēs Ziemassvētkus Brīvdabas muzejā

Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā svētdien, 10.decembrī, pulcēsies Latvijas audžuģimenes un kopīgi ieskandēs gaidāmos Ziemassvētkus.

Dzintris Kolāts: Audžuģimenes ieskandēs Ziemassvētkus Brīvdabas muzejāVita Anstrate
  Pasākumā piedalīsies ap 250 cilvēku, un norisināsies daudz un dažādas atrakcijas gan vecākiem, gan bērniem. Tai skaitā būs orientēšanās sacensības, masku gatavošana un citas aktivitātes. Vecāki tāpat apspriedīs aktualitātes audžuģimeņu jomā un problēmas.

  Sociālo pakalpojumu aģentūras pārstāvis Dzintris Kolāts pastāstīja, ka Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā notiks audžuģimeņu svētku ieskandināšanas notikums - gan orientēšanās sacensības, tādas improvizētas Etnogrāfiskā muzeja teritorijā, gan sveču liešana un monētu kalšana, masku gatavošana un citi notikumi.

  “Šis pasākums ir plānots kā tāda atraktīva spēle bērniem un sarunāšanās brīdis vecākiem. Aptuveni 250 cilvēki kopā, tai skaitā 170 bērni. Organizētājiem ir prieks, ka šādi Ziemassvētku audžuģimeņu kustībā Latvijā arvien vairāk un vairāk motivē pašas audžuģimenes iesaistīties. Tālāk šī iesaiste aiziet ne tikai šādos priecīgos notikumos, bet arī visā tajā problēmu lokā, kas aizvien apņem Latvijas audžuģimeņu kustību,” atzina Kolāts.  

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Izklaide
  Kultūra
  Jaunākie
  Interesanti