Kultūras ziņas

Jauna filma par atbildības sajūtu “Modris”

Kultūras ziņas

Latviešu meitene Venēcijas kinofestivāla žūrijā

Leļļu festivāls Rīgā

Ar izstādi Dzelzceļa muzejā atklās Eiropas profesionālās leļļu mākslas festivālu

Ceturtdien, 4.septembrī, plkst. 12 Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā Rīgā tiks atklāta izstāde "Ceļojums leļļu mākslā pagātnē, tagadnē un sākotnē". Izstāde ir viens no Eiropas profesionālās leļļu mākslas festivāla pasākumiem.

Leļļu izstādē piedalās 18 Eiropas valstu profesionālas leļļu mākslas meistari, kuru darbi atspoguļo mūsdienu profesionālas leļļu mākslas virzienus, spilgtu individuālo izteiksmes stilu, izmantojamo materiālu daudzveidību un pielietojumu. Vienlaikus varēs iepazīties arī ar leļļu mākslas pagātni un ielūkoties nākotnē.

Eiropas profesionālās leļļu mākslas festivāls Rīgā norisināsies no 4. līdz 7.septembrim, un tā laikā paredzētas lekcijas, meistarklases, tikšanās ar autoriem, starptautiska bērnu grāmatu un ilustrāciju ekspozīcija.

Festivāla rīkotāja Ināra Liepa stāsta: "Kāpēc es rīkoju šo festivālu? Tam pamatā ir tikai viena vēlme - parādīt Latvijai, kas ir profesionālā leļļu māksla, ko tā nozīmē, cik nopietni ir šie darbi. Šeit būs pārstāvēti visi materiāli - koks, porcelāns, tekstils, plastika, filcs, māls un vēl citi. Tas ir ģeniāli, ka viņi visi ir atbraukuši, sajūta izstādē ir fantastiska”.  


Festivāla rīkotāja Ināra Liepa
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti