Ar grupu «Musiqq» un «Otra puse» koncertu atklās «Origo Summer Stage»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Ceturtdien, 5.jūnijā, plkst. 17 pie tirdzniecības centra "Origo" Stacijas laukumā ar grupu "Musiqq" un "Otra puse" koncertu tiks atklāts ikgadējais vasaras kultūras aktivitāšu centrs "Origo Summer Stage", kas visas vasaras garumā priecēs ar radošiem bezmaksas kultūras pasākumiem.

Šogad "Origo Summer Stage" svin savu piekto jubileju un arī šajā vasarā, kad Rīga ir Eiropas kultūras galvaspilsēta, Stacijas laukumā varēs piedzīvot Latvijas nozīmīgāko vasaras pasākumu un festivālu garšu.

Blakus skatuvei 450 kvadrātmetru plašā brīvdabas galerijā visas vasaras garumā tiks izstādītas lielformāta foto izstādes, atspoguļojot Latvijas nozīmīgākajos svētkos un ikdienā tvertos mirkļus, sākot no sportiskiem brīžiem, ko fiksējis Zigismunds Zālmanis, līdz džeza maģijai, kuru fotomirkļos noķēris Sergejs Budanovs. Tāpat varēs apskatīt interaktīvu un izglītojošu dizaina objektu "Saules pulkstenis - Origo Universi". Dizaina objekts rosina noteikt laiku un iepazīt Latvijas viduslaiku pilis un nozīmīgākos objektus Eiropas pilsētās. Projekta idejas un dizaina autors dizainers Valdis Majevskis, tas izstrādāts sadarbībā ar datorzinātņu doktoru Mārtiņu Gillu.

"Esmu gandarīts, ka "Origo Summer Stage" šogad svin nozīmīgo piecu gadu jubileju. Sirsnīgs paldies visiem projekta partneriem, faniem un atbalstītājiem. Mēs arī šogad piedāvāsim kvalitatīvus bezmaksas pasākumus visdažādāko mūzikas stilu cienītājiem. Būs gan labi zināmi mākslinieki, gan jaunie talanti, kurus labprāt atbalstām, dodot iespēju uzstāties pašā pilsētas sirdī," stāsta tirdzniecības centra "Origo" vadītājs Aleksandrs Ņemirovskis.

Šo piecu gadu laikā "Origo Summer Stage" ir spējis pastāvēt un attīstīties, pateicoties daudzu kultūras cilvēki ieguldījumam, tajā skaitā Diānai un Mārim Briežkalniem, kuri rīko džeza mūzikas festivālu "Rīgas ritmi", Tālim Gžibovskim un Raimondam Kalniņam, kuri organizē festivālu "Saulkrasti Jazz", festivāla "Orient music festival Estonia" pārstāvei Tīnai Jokinenai, festivāla "Summer Time - aicina Inese Galante" rīkotājām Innai Davidovai un Inesei Galantei un citiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti