Ar 100 šūpolēm aicina Sigulda

Siguldā jau trešo gadu notiks Latvijā vienīgais Šūpoļu festivāls. Īpaši šim notikumam radītas 100 unikālas un neparastas šūpoles, kas izvietotas aptuveni trīs kilometru garā pastaigu maršrutā. Īpašā šūpoļu ceļa karte pieejama Tūrisma informācijas centrā, kā arī Siguldas mobilajā lietotnē. 

Šūpoļu festivāla laikā Raiņa parkā būs iespēja aplūkot Siguldas un Garkalnes novadu izglītības iestāžu audzēkņu veidoto vides objektu izstādi „Visa Dieva radībiņa saulītē līgojās”.
 

Svētdien, 1.aprīlī
 

No plkst.9.00 līdz 16.00 Svētku laukumā ikviens aicināts uz aizraujošu Lieldienu svinēšanu un aktivitātēm visai ģimenei. Notiks arī amatnieku un mājražotāju tirdziņš, kur varēs iegādāties amatniecības izstrādājumus un gardumus svētku galdam. Kopā ar folkloras kopu „Senleja” un Danču klubu varēs izdziedāt un izdejot skanīgākās pavasara dziesmas un dejas.

Plkst.14.00 Lieldienu volejbola sacensības Siguldas Sporta centrā,kurā aicināti piedalīties visi volejbola entuziasti. Komandas tiks izlozētas uz vietas pēc dalībnieku reģistrācijas.

Pirmdien, 2.aprīlī

No plkst.11.00 Veselības un sporta nedēļas laikā notiks Ģimeņu dienas aktivitātes, kurās aicinātas piedalīties ģimenes ar lielākiem un mazākiem bērniem.

Plkst.13.00 Siguldas Romas katoļu baznīcā notiks Siguldas jauniešu kamerorķestra un Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” stīgu nodaļas un pūšaminstrumentu nodaļas audzēkņu Lieldienu koncerts. Diriģents Pēteris Plūme. Ieeja – bez maksas.

Plkst.14.30 Turaidas muzejrezervātā visi aicināti uz Lieldienu svinēšanu „Spīdi nu, saulīte!” kopā ar Siguldas folkloras kopu „Senleja”. Būs olu krāsošana, olu kaujas, olu ripināšana, olu krusta dancis, olu skriešanās, jauno šūpoļu vēršanas rituāls, šūpošanās, saules daudzināšana, pavasara dziesmas, rotaļas un danči.

Aicinām Lieldienu brīvdienas pavadīt slēpojot!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti