Antra Stafecka prezentē videoklipu dziesmai «Kļūdu paradīze»

Ceturtdienas vakarā šaurā, tuvāko draugu un atbalstītāju, lokā, dziedātāja Antra Stafecka prezentēja videoklipu dziesmai „Kļūdu paradīze”. Prezentācija notika nesen atklātajā Daugavas Koncertzālē.

Pirms videoklipa prezentācijas Antra sniedza nelielu koncertu ar sev vistuvākajām dziesmām. Uz skatuves viņai pievienojās Atis Ieviņš, Normunds Pauniņš un Mārtiņš Ruskis.

Dziesmas „Kļūdu paradīze” teksta autore ir Antras mamma – Ilze Mūrniece, bet producents un aranžētājs ir ģitārists un dziesmu autors Jānis Čubars. Dziesmas vokāla ieraksti un apstrādes process notika producenta Artūra Palkeviča vadībā.

Video tika filmēts Ķemeru purvā, nakts vidū, ekstrēmos apstākļos. Filmēšana norisinājās no trijiem naktī līdz nākamās dienas pēcpusdienai. Jānis Guļko, Jānis Zīle, Georgs Bormanis, Atis Čamanis un Aigars Larionovs tēloja Antras „kļūdas”.

„..Tā bija neatsverami jauna pieredze ar ekstremālām sajūtām! Prieks par to, ka komanda bija perfekta. Bez panikas un liekiem jautājumiem darbi gāja uz priekšu bez nekādiem starpgadījumiem. Procesā pilnīgi visi iekšā bija par visiem 100%. Un vieta bija perfekta, kā pasakās. Un mums izdevās uz to diennakti kļūt par pasakas galvenajiem varoņiem," par video filmēšanas procesu pastāstīja Antra.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti