Amsterdamas slavenie kanāli pārtapuši par slidotavām

Šī ziema atnesusi aukstu laiku ne tikai pie mums, bet arī Eiropas vietās, kur šajā gada laikā ierasti ir siltāks. Arī Nīderlandes galvaspilsētā Amsterdamā vairākas dienas valdīja liels sals, tādēļ aizsaluši slavenie kanāli.

Sibīrijas aukstais gaiss lielā daļā Eiropas atnesis zināmas problēmas ceļu satiksmē un citās ikdienas jomās. Tikmēr Amsterdamā aizsaluši slavenie pilsētas kanāli. Slidotājiem šie ir lieli svētki. Tā kā kanāli aizsalst reizi vairāku gadu laikā, pilsētas iedzīvotāji un viesi steidz izbaudīt šo reto parādību.

Vietējie iedzīvotāji saka, ka par salu nebēdā. Ņemot vērā, ka klimata pārmaiņas ir skārušas arī Nīderlandi, tiek novērtēta katra ziemas diena.

Arī tūristi priecājas par neparasto atrakciju Amsterdamas sirdī – viņi slido un uzņem fotogrāfijas ar neierasto skatu.

Slidošana gan ir saistāma ar bīstamību – ūdenī ir vietas, kuras nav aizsalušas, tādēļ pastāv smagu traumu risks.

Nīderlandes policija paziņoja, ka valsts dienvidos slidošanas laikā kāds 75 gadus vecs vīrietis miris, ielūstot ledū. Tikmēr pagājušajā nedēļā kāds vīrietis zaudēja dzīvību, jo pārāk ilgu laiku pavadīja ledainajā ūdenī.

Vietējo iedzīvotāju un tūristu prieks, slidojot pa aizsalušajām ūdenstilpēm, parasti ir galvassāpes operatīvajiem dienestiem, jo visbiežāk šādas izklaides ir pretrunā ar drošības noteikumiem.

Visticamāk, ka šonedēļ šādām izklaidēm būs pienākušas beigas, jo arī Amsterdamā gaidāms atkusnis, kas izkausēs ledu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti