Rīta Panorāma

Intervija ar Rīgas mēru Nilu Ušakovu

Rīta Panorāma

Intervija ar Aiku Karapetjanu un Antu Aizupi

Intervija ar konkursa Supernova uzvarētāju Aminatu Savadago

Aminata: Dziedāju tā, kā jutu

Jau nākamajā rītā pēc uzvaras konkursā "Supernova 2015" dziedātāja Aminata Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" dalās izjūtās un stāsta par izšķirošajiem mirkļiem konkursa finālā. Dziedātāja domā, ka viņas priekšnesumā skatītājus uzrunājis patiesums.

„Brīdī, kad sākās balsošana, es aizgāju prom no ekrāna. Ieslēdzu mūziku. Es no tā atslēdzos. Domāju: kā būs, tā būs, lai ir pārsteigums,” stāsta Aminata, tieši tādēļ stresa neesot bijis, taču brīdī, kad viņa nosaukta kā uzvarētāja sajūtas bijušas neaprakstāmas – šoks, liels prieks, gods un liela atbildības sajūta.

„Es biju laimīga. Tas bija tas, kāpēc es piedalījos šajā konkursā, un man tas izdevās,” turpina Aminata, izsakot pateicību skatītājiem un solot darīt visu, ko var.

Dziedātāja spriež, ka viņas priekšnesumā skatītājus visvairāk uzrunājušas emocijas.

„Domāju, ka skatītājus visvairāk uzrunāja emocijas. Un varbūt arī patiesums tāpēc, ka es dziedāju tā, kā jutu. Tas bija stāsts par mani,” uzsver Aminata.

Dziedātāja atklāj, ka gatavoties Eirovīzijas starptautiskajam konkursam Vīnē viņai palīdzēs Latvijas Televīzijas komanda.

Jau vēstīts, ka 22.februāra vakarā noskaidrots Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu un izpildītāju konkursa "Supernova 2015" uzvarētājs. Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā šogad pārstāvēs Aminata ar dziesmu "Love Injected".

Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss norisināsies no 19. līdz 23. maijam Vīnē. Latvija ir ielozēta otrajā pusfinālā, kas notiks 21.maijā. Šajā pusfinālā uzstāsies arī Norvēģijas, Īrijas, Čehijas, Lietuvas, Sanmarīno, Maltas, Portugāles, Melnkalnes, Šveices, Azerbaidžānas, Slovēnijas, Polijas, Islandes, Izraēlas, Kipras un Zviedrijas, kā arī Vācijas, Itālijas un Lielbritānijas pārstāvji.

Eirovīzijas fināls norisināsies 23.maijā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti