Sadaļas Sadaļas

«Dzintara dziesmas» finālā uzvarējis «Rumbas kvartets»

Ventspilī sestdien, 1.jūlijā, risinājās raidījuma "Amigo Dzintara dziesma" aptaujas fināls, kurā noskaidrota 2016./2017. gada sezonas iemīļotākā dziesma. Uzvarētājas gods tika "Rumbas kvarteta" dziesmai "Tur, kur Pērse čalo".

Uzvarētājs tika noskaidrots balsojuma laikā koncerta tiešraidē un ieguva aptaujas galveno balvu no Amigo  - Dzintara dziesmu uzvarētāju busiņu. Ar to līdz pat nākamās sezonas finālam visiemīļotākās dziesmas izpildītāji varēs doties pie saviem klausītājiem visā Latvijā, īstenojot "Amigo Dzintara dziesmu" misiju – padarīt skaistākās un iemīļotākās dziesmas pieejamas visiem klausītājiem. Ne tikai TV un radio pārraidēs, bet arī skanīgos koncertos!

Šī gada aptaujas  noslēgums bija īpaši interesants, jo finālā  neiekļuva  neviena no  „Amigo Dzintara dziesmu” iepriekšējo sezonu uzvarētājiem, bet uz skatuves Ventspilī satikās vairākas grupas un  mākslinieki, kas aptaujā piedalās pirmo reizi.

Aptaujas ceturtajā sezonā no 37 dziesmām Latvijas Televīzijas skatītāji un Latvijas Radio 2 klausītāji “Amigo Dzintara dziesmu” aptaujas finālam bija izvēlējušies deviņas dziesmas. Tās šovakar balsojuma rezultātā sarindojās šādā secībā:

Rumbas kvartets kļuva par ceturtās sezonas uzvarētājiem. Iepriekšējos gados par iemīļotāko Dzintara dziesmu TV skatītāji un radio klausītāji izvēlējās grupas „Galaktika” dziesmu „Sauc atpakaļ”, otrajā sezonā par uzvarētājiem kļuva „Baltie lāči” ar dziesmu ”Pacel glāzi priekam”, savukārt pagājušā gada uzvarētājs ir Dzintars Čīča ar dziesmu „Likteņlīnijas”.

Aptaujas ceturtajā sezonā no 37 dziesmām LTV skatītāji un Latvijas Radio 2 klausītāji finālam bija izvēlējušies deviņas dziesmas.

Dziesmas finālā ierindojās sekojošā secībā:

  1. "Rumbas kvartets" - "Tur, kur Pērse čalo";
  2. "Riči Baltican"- "Paldies Tev, draugs";
  3. Ainars Bumbieris - "Lai burvji buras";
  4. Normunds Zušs un "Dzeguzīte" - "Zeme laimīgā";
  5. "Sestā jūdze" - "Upe";
  6. "Zeļļi" - "Tavs brīnums";
  7. "Kantoris 04" - "Vēl viens vakars";
  8. Santa Sāre - "Laimes putns";
  9. "Lauku muzikanti" - "Pirmoreiz".

"Sestā jūdze" saņēma Ventspils specbalvu, grupai "Zeļļi" tika LTV specbalva, bet "Latvijas Avīze" pasniedza balvu Santai Sārei.

"Amigo Dzintara dziesmu" aptaujas finālu vadīja raidījuma "Latvijas sirdsdziesma" vadītāju duets – Velga Vītola un Guntis Skrastiņš. Pasākumu ar uzstāšanos kuplināja šīgada jubilārs Žoržs Siksna.

“Amigo Dzintara dziesmu” aptaujas fināla koncerts Ventspilī norisinājās pirmo reizi, bet mūzikas cienītāju iemīļotākās dziesmas meklējumi Latvijas Televīzijas ēterā pārraidēs no Ventspils bija vērojami jau 14.gadu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt