Alternatīvās mūzikas grupa «Kapļi» Latgalē kļūst populāra

Šoreiz runa nav par tradicionālajiem darbarīkiem  nezāļu likvidēšanai, bet par muzikālu projektu, kas  saucas „Kapļi”.  Tieši „Kapļi” ar savu albumu "Prauda par Madaļi", šogad ieguva Latgales kultūras balvu - „Boņuku” kā labākā Latgales alternatīvās mūzikas grupa.  

„Mēs esam mazākais ļaunums, kas ar jums var notikt!” raksta muzikanti savā grupas profilā. „Kapļi” dzied par sociālām tēmām, par to, ko visi zina, bet baidās paust publiski, atklāj muzikanti, kurus nereti dēvē par literāri muzikāliem huligāniem, bet paši "Kapļi" uzskata, ka ar mūziku un tekstiem „kaplē”  rugājus un nezāles jeb liekulību un melus sabiedrībā.

Kaplējam sociāli, varbūt priekš kāda pārāk klaji, kādam tas liekas huligānisms, bet tas ir mūsu redzējums un sajūta, kas notiek apkārt, - par projektu „Kapļi” saka viens no projekta idejas autoriem un muzikants Arnis Slobožaņins.

Tagad Bozovā, Latgalē, pašā pierobežā mājas paliek tukšas, kā daudzviet Latvijā - vecie izmirst, jaunie aizbrauc, tā ir sāpe, par ko „Kapļi”- projekts, kurā apvienojušies Arnis Slobožaņins un Oskars Orlovs jeb Raibijs Suņs, caur dziesmām un tekstiem runā atklāti.

Kā labākā alternatīvās mūzikas grupa „Kapļi” nupat ieguva Latgales kultūras atzinību - Boņuka balvu, un kā nominanti šajā nozarē startēja arī visas Latvijas mūzikas balvas pasākumā „Zelta mikrofons.” 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti