Aicina uzstādīt kino skatīšanās rekordu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem.

Kinoteātris „Kino Citadele" vēlas noskaidrot valsts izturīgāko kino skatītāju un aicina ikvienu iedzīvotāju piedalīties Latvijā pirmā filmu skatīšanās rekorda uzstādīšanā. No 21.oktobra aizrautīgākie kino cienītāji var pieteikties dalībai rekorda uzstādīšanā.

„Kinoteātris novembrī svinēs savu 10 gadu jubileju. Desmit gadu laikā Latvijas iedzīvotāji pierādījuši, ka ir īsteni kinomīļi, jo kopš 2003.gada kino apmeklējuši vairāk nekā 13 milj. reižu. Tādēļ svētku nedēļas ietvaros vēlamies sniegt ikvienam iespēju pierādīt, ka Latvijā ir azartiski un dedzīgi kino cienītāji," norāda „Forum Cinemas" vadītājs Normunds Labrencis.

Izturīgākā kino skatītāja sacensībās var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu. Lai pieteiktos rekorda uzstādīšanai, dalībniekiem līdz 31.oktobrim jāaizpilda pieteikuma anketa „Forum Cinemas" mājas lapā.

Rekorda uzstādīšanā piedalīsies 10 finālisti, kuri tiks izvēlēti pēc nejaušības principa izlozes kārtībā un dalībnieku vienīgais uzdevums būs skatīties pēc iespējas vairāk filmu. Tomēr rekorda uzstādīšanas process būs ne tikai aizraujošs un interesants piedzīvojums, tas paredzēs arī vairāku noteikumu ievērošanu, piemēram, dalībnieki rekorda uzstādīšanas laikā nevarēs aizvērt acis ilgāk par 1 minūti, filmu skatīšanās laikā drīkstēs uzturēties tikai īpaši norobežotā teritorijā, kuru būs atļauts pamest ne ilgāk kā uz 10 minūtēm divu stundu laikā atpūtas pauzes ietvaros.

Izturīgākā kino skatītāja uzvarētājs saņems „Kino Citadele" abonementu vienam gadam, pārējie dalībnieki savā īpašumā iegūs veicināšanas balvas no „Forum Cinemas" un enerģijas dzēriena „Burn".

Rekorda uzstādīšana notiks 8.novembrī, plkst.14.00, kinoteātra „Kino Citadele" 4.stāvā. Procesa norisei varēs sekot līdzi interneta tiešraidē vai vērot izturības pārbaudījumu klātienē.

Līdzšinējais Ginesa pasaules rekords pieder kādam Bolīvijas iedzīvotājam, kurš izrādījis apbrīnojamu izturību un filmas skatījies 200 stundas.

„Kino Citadele" no 4. līdz 10.novembrim svinēs savu desmit gadu jubileju un ir sarūpējuši saviem skatītājiem daudzpusīgu svētku programmu. Būs speciāli kino seansi, tiks atklāts jauns popkorna lielveikals, tiešraidē no Berlīnes varēs vērot grupas „Keane" koncertu, norisināsies pirmizrāžu cikla „Dāmām priekšroka!" atklāšanas pasākums ar filmas „Ir laiks" pirmizrādi.  Tāpat būs sarūpēti īpaši pārsteigumi „Kino kluba" biedriem, kā arī lieliem un maziem kino skatītājiem. Jubilejas nedēļas kulminācija plānota 8.novembrī, kad norisināsies pirmais 24 stundu kino maratons, to apmeklējot, skatītāji piedalīsies arī Latvijas kinoteātru apmeklētāju rekorda uzstādīšanā. Plašākā informācija pieejama www.forumcinemas.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti