Agnese Stengrevics - «Supernova 2018» dalībniece

Konkursā "Supernova 2018" ar dziesmu «You are my world» piedalās Agnese Stegrevics. Mūzikas autors - Helvijs Stengrevics; Vārdu autors: Agnese Stengrevics.

Par dziesmu:

Dziesma stāsta par to, cik mūsdienās ir grūti atrast ko īstu un ilgstošu, šajā gadījumā - mīlestību. To beidzot sajūtot, ceri, ka nekad tā nebūs jāpalaiž vaļā. Tajā brīdi tu nedomā, kad tas varētu beigties, tu vienkārši vēlies izbaudīt šo mazo, bet īsto mirkli un vēlies būt laimīgs, nedomājot, kas sagaida tālāk.

Par izpildītāju un autoru:

Agnese Stengrevics (Agnesse) ir jauna dziedātāja, kas savu muzikālo ceļu ir tikai sākusi. 16 gadu vecumā mūzika un dziedāšana sāka ieņemt arvien lielāku vietu viņas dzīvē un sirdī, tagad viņa ir pārliecināta, ka mūzika ir viņas dzīves aicinājums. Agnese ar panākumiem ir piedalījusies dažādos starptautiskajos jauno dziedātāju konkursos.

Helvijs Stengrevics ir komponists un pianists. Kādu ilgāku laiku viņš bija no mūzikas aizgājis un pievērsies uzņēmējdarbībai. Helvija Stengrevica mūzikas krātuvē ir viena no skaistākajām Latviešu Ziemassvētku dziesmām “ Ticot, Mīlot un Gaidot”.

Iespējams, ka meitas Agneses vēlme iesaistīties mūzikas pasaulē bija kā grūdiens iedvesmai jaunas mūzikas tapšanā.

Agneses un Helvija sadarbībā ir  tapušas vairākas jaunas dziesmas.

www.agnesestengrevics.com

www.instagram.com/Stengrevica

https://www.youtube.com/channel/UC6PFjjY_QzZ1g5tKqs71Zbw/videos

www.facebook.com/agnesestengrevics

https://twitter.com/@AGNESEAIJA

https://open.spotify.com/track/48DTzIAaIul24R2bGl8Nkg

 

 

 

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Izklaide
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti