4. studija

Šodien svinam Paldies dienu

4. studija

4. studija

Pasūtītā D vitamīna vietā atsūta miega zāles

Veikals D vitamīna vietā atsūta miega zāles, taču preci atpakaļ negrib pieņemt

Leontīnes kundze interneta veikalā bija pasūtījusi D vitamīnu, taču tā vietā viņai atsūtīja miega zāles. Pēcāk uzņēmums, par kuru jau iepriekš sūdzības saņēmis Pārtikas un veterinārais dienests (PVD), atteicās pieņemt atpakaļ aizsūtīto sīkpaku. Problēma bija atrisināta vien pēc LTV raidījuma “4. studija” iejaukšanās.

“Skatos, šāda bundžiņa – roku krēms un paciņa,” stāsta Leontīne pēc tam, kad pastā saņēmusi nelielu paciņu. Pēc sarunas ar uzņēmumu, kas vada interneta veikalu, kļuva skaidrs, ka ir atsūtītas miega zāles “Noxilan”. Tomēr miega zāles Valentīnai nav vajadzīgas, jo ar miegu – kā pati apgalvo – viss ir kārtībā.

Uzņēmums “Helvetia” gan uzstāj, ka Valentīna tiešām ir lūgusi “Noxilan” miega zāles.

Pārtikas un veterinārajā dienestā ne reizi vien par šo komersantu ir saņemtas sūdzības. Lielākoties par uzbāzīgo attieksmi. “Firma “Helvetia” Latvijā ir reģistrēta. Arī interneta veikals ir reģistrēts,” saka dienesta pārstāve Diāna Birkenfelde. “Līdz šim brīdim sūdzības ir par to veidu, kādā tiek piedāvāti produkti,” norāda Birkenfelde. Sūdzības par medikamentu drošību gan nav bijis.

Lai Leontīne atbrīvotos no nevajadzīgajām zālēm, viņai būtu jāšķiras no pieciem eiro, ko pati darīt nevēlas.

Arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrā apliecina, ka par “Helvetia” ir saņemtas sūdzības.

LTV raidījums “4. studija” izteica vēlmi saņemt Leontīnes un “Helvetia” telefona sarunas ierakstu, taču uzņēmums to atsaka, lai gan sākumā piekrīt to darīt.  Tiesa, līdz ar atteikumu uzņēmums paziņo, ka anulē Leontīnes iepriekšējo pasūtījumu un naudu atdos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Ikdienai
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti