Valdis Aleksandrovs stāsta, ka sākumā domājis - starp ziņiem iesprucis kāds akmentiņš. Tomēr izrādījies, ka tas ir centimetru garš stikla gabals.
Viņš arī secinājis, ka no stikla burciņas neviens stikla gabaliņš nav nolūzis.
KOK pelēkos zirņus ar gaļu vai speķi ražo Saldus pusē.
Ražotāju pārstāvis Raimonds Patmalnieks pieļauj vairākas iespējas, kāpēc burkā bija stikls. Piemēram, stikls varēja būt jau izejmateriālos.
"Protams, ka bijām nepatīkami pārsteigti. Atbilstoši noteikumiem mūsu darbinieks sazvanījās ar minēto klientu un noskaidrojām lietas apstākļus. Atvainojāmies!" stāsta Patmalnieks.
Viņš klāsta, ka ražošanas procesā ir ieviesta sistēma, kam jānovērš svešķermeņu iekļūšana burkā. "Šis gadījums pierāda, ka sistēma nav pilnīga. Mēdz būt kļūdas! Atvainojāmies! Izvērtējām riskus un pastiprinājām ražošanas kontroli, lai šādi gadījumi vairs neatkārtotos," sacīja Patmalnieks.
Uz burkas gan norādīts, ka nav izslēgts, ka produkts var saturēt cietas daļiņas. Pārtikas un veterinārā dienesta pārstāve Vineta Grīnberga komentē, ka ar šo uzrakstu ražotājs pieļauj pārtikā esošus akmentiņus vai kādu cietāku zirni. "Ja ir bijis šis fakts, ka cilvēks, ēdot produktu, ir izlauzis vai traumējis zobu, tad viņš vēršas pie produktu ražotāja. Tad šo jautājumu risina civiltiesiskā kārtā," pauž Grīnberga.
Dienests atzīst, ka regulāri saņem patērētāju sūdzības par piesārņotu pārtiku - 2016.gada pirmajā pusgadā vien ir saņemtas 46 sūdzības.
"Dienests saņem sūdzības par akmeņiem, stikla gabaliem pārtikā. Bija pat gadījums, kad pārtikā bija izsmēķa gabaliņš," norāda Grīnberga.