Sporta žurnālists Reinis Ošenieks un trīs Tomi dalās pandēmijas padomos

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Šonedēļ vlogā “#PAŠIZOLĒTS" Reinis Ošenieks kopā ar trim Tomiem – radio balsi un TV raidījumu vadītāju Tomu Grēviņu, laika ziņu vadītāju un speciālistu Tomu Brici un aktieri Tomu Veličko – sarunājas par to, kā viņi pārlaiž šo periodu.

Tāpat Reinis sazinājās ar kolēģu un draugu bērniem, kuriem arī šis ir kaut kas pavisam jauns. Vlogs jau publicēts LTV "Youtube" kanālā.

“Baigi labi, ka tu vari salīdzināt pašizolāciju četrās sienās un pie mātes dabas,” Reinim atzina aktieris Toms Veličko, kuram pēc saskarsmes ar Covid-19 pacientu bija jāievēro pašizolācija. Viņš atzīst, ka tagad, esot laukos,

“viss veras vaļā, [..] ir kaut kā daudz, daudz labāk manai dvēselei”. Toms Veličko pastāstīja, kā viņš dzīvo šobrīd, kad teātrī ir pauze.

Piemēram, viņam ir plāns sadarboties ar vietējiem bebriem.

Toms Grēviņš atklāja, ka nedēļas laikā izlasījis trīs grāmatas. “Lai Tu saprastu, Reini, es, kopš man ir bērni, lasīju ar ātrumu “viena grāmata gadā”,” godīgs ir dīdžejs.

Savukārt Toms Bricis parādīja, ka, ja strādā radio, tad no mājām var sanākt strādāt arī zem segas. Viņš arī dalās ar sava balkona dārzniecības sasniegumiem.

Tāpat Reinis sazinājās ar mazākajiem mājās palicējiem – aizkustinošās un smieklīgās sarunās bērni Reinim pastāstīja, kādēļ šobrīd ir skumīgi, ko viņi gaida, kā sadzīvot ar brāļiem un māsām, un to, kāpēc kāds no viņiem pasūta, lai vecāki no veikala atved kaulus.

Vlogs #PAŠIZOLĒTS tiks veidots līdz ārkārtējās situācijas beigām. Tas būs pieejams LTV "Youtube" kanālā, kā arī "Replay.lv" "Facebook" lapā. Savukārt LTV "Instagram" kontā Reinis piedāvās sarunas "dzīvajā" ar dažādiem Latvijā pazīstamiem cilvēkiem par to, kā viņi tiek galā ar šobrīd notiekošo un kādi ir viņu ieteikumi veiksmīgākai sociālās distancēšanās laika pārdzīvošanai.

Sestdien, 11. aprīlī, plkst. 20 Reinis sazināsies ar ASV dzīvojošo Māri Štrombergu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti