Sadaļas Sadaļas

4. studija

Kā ilgāk saglabāt zemenes?

4. studija

Netraucēsim suņus - pavadoņus darbā!

Parka apmeklētāji nemierā ar tualetes novietojumu

Sakoptā Ēbelmuižas parka apmeklētāji nemierā ar tualetes novietojumu

Ēbelmuižas parks ir ļoti skaisti sakopts, taču ar vienu nejēdzību šeit gan nākas saskarties – parka apmeklētāji vienisprātis, ka tualetēm gan nevajadzētu atrasties pašā promenādes sākumā, vēstīja LTV “4.studija”.

“Pirmkārt, tualeti nedrīkst likt saulē, tas ir likums - bleķa tualeti. Tai ir jābūt krūmmalē vai kur,” saka parka apmeklētāja Rasma.

“Kad nāk iekšā, tā jau ir parkam diezgan štruntīga vizītkarte, ka ir tualetes istaba. Tepat blakus uz to pusīti ir bērnu rotaļu pilsētiņa un, nu, tie mazie ieskrien kūmos, bet tagad, lai ietu uz tualeti, viņiem ir jāskrien šis gabals tur no spēļu laukuma un jāsameklē. Varbūt ir tāda iespēja, ka to tualeti kaut kur tuvāk tam bērnu spēļu laukumam,” spriež parka apmeklētājs Valters.

Cilvēki aktīvi diskutē, kur tieši tualetei būtu vispiemērotākā vieta, un vienīgais par ko viņi ir vienisprātis – ka pašreizējā vieta ir visnepiemērotākā.

“Tā jānovieto, iespējams, pie šosejas tuvāk. Tā, lai nebūtu [tracējums] gājējiem, [..]  un smaka, protams, arī ir,” spriež cita parka apmeklētāja.  

“Nav atbilstošā vietā uzlikta tāpēc, ka te visi staigā un viņa smird,” saka vēl viena parka apmeklētāja.

Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta direktors Anatolijs Aļeksejenko stāstīja, ka  šajā parkā bija paredzētas trīs iespējamās tualešu atrašanās vietas, “un tas ir mēģinājums, kur būtu labāk, jo šajā laukumā vasarā būs lieli pasākumi”.

“Es saprotu, ka šī vieta ne ļoti patīk, tad mēs pamēģināsim šonedēļ pārvietot uz otru vietu pie bērnu laukumu,” solīja departamenta vadītājs.

Pašreizējā vieta kā pirmā esot izraudzīta tādēļ, ka asenizācijas mašīna te var ērtāk piekļūt.

Mājokļu un vides departamentā norāda, ka tuvākajā laikā ar būvvaldi tiks saskaņota labierīcību pārvietošana un, visticamāk, ka tualeti pārvietos tuvāk bērnu rotaļu laukumam, bet, ja ar smago tehniku tur nevarēs ērti piekļūt, tad labierīcības tiks pārvietotas parka stūrī, tiesa tad vecākiem ar bērniem no rotaļu laukuma līdz tualetei būs jāmēro vēl lielāks attālums.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt