4. studija

«Siltumserviss Rīga» turpina spīdzināt rīdziniekus

4. studija

Uzmanīgi - produktos adatas!

Dīvainākie kursi Rīgā...

Rīgā kursos var apgūt arī šokolādes tāfelīšu iesaiņošanu dāvanām

Rīgas izglītības un informatīvi metodiskais centrs rīko speciālus kursus, kuru nosaukums ir Šokolādes tāfelītes noformēšana dāvināšanai. Čiekurkalnā var apgūt dažādu dāvanu iesaiņošanas prasmes, bet centra iedzīvotājiem piedāvā noformēt tieši šokolādi, noskaidroja LTV raidījums “4.studija”.  

 Atsevišķi izdalītas konkrētu dāvanu iesaiņošanas apguves programmas esot tamdēļ, lai ekonomētu dāvanu noformēt gribētāju laiku.

Šie nav vienīgie kursi,  iespējams mācīties izgatavot rotas no rāvējslēdzējiem, pīt paklājus no auduma strēmelītēm, iesaiņot naudu dāvināšanai, veidot dāvanas no konfektēm.

Centra galvenā speciāliste Sandra Cīrule stāstīja, ka uz kursiem nāk cilvēki no 20 gadu vecuma līdz pat sirmam vecumam, nāk arī pensionāri, pārsvarā sievietes. Un kursu apmeklētāji ir ļoti motivēti, tā ir sirdslieta un viņi iedziļinās šajos kursos.  

Visi, kuri iemācās skaisti dāvināt šokolādi, saņem šo prasmi apliecinošu dokumentu par pieaugušo neformālās izglītības kursu ar mazu anotāciju.

Lai radoši noformētu šokolādi kā dāvanu, ir nepieciešams gana plašs ieroču arsenāls. Sākot ar līmes pistoli, papīra nazi un bigotāju.   

Šajos laikos visbiežāk tiekot dāvinātas dāvanu kartes vai nauda, ko izveicīgi un atraktīvi var iesaiņot reizē ar saldo tāfelīti.

Šokolādes iesaiņošanas pasniedzēja Lolita Sīmane atzina, ka šokolādes iesaiņošana ir laikietilpīga, “bet tas ir brīdis, kad mēs varam par to cilvēku padomāt, labas domas varam sūtīt, labus vēlējumus sūtīt, un šajā pasaulē, kad visi steidzamies, tas ir brīdis, kad apstāties un radoši darboties”.  

Rudenī jauna šokolādes iesaiņošanas speciālistu izlaiduma pagaidām nebūs, jo nav pieticis interesentu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti