4. studija

Pārdaugavas iedzīvotāji savu māju pagalmos glābjas aiz smilšu maisiem!

4. studija

Kas tā tāda - rudens depresija? 4.studijas viešņa - psihoterapeite, narkoloģe INĀRA VĀRPA

Kur pazudis elektroniskais pulkstenis no LMT ēkas jumta?

Pulkstenis uz LMT ēkas jumta atgriezīsies modernāks, labāk saredzams un ar pārsteigumu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Kur palicis elektroniskais pulkstenis, kas bija uzstādīts uz LMT ēkas jumta? Tas rādīja gan pareizu laiku, gan datumu, gan arī gaisa temperatūru, un visiem pasažieriem, kas brauc ar sabiedrisko transportu, bija dzīve krietni vien ērtāka, jo zināja - darbu kavē vai nekavē.

"Jā, 12. oktobrī pulkstenis tika demontēts," saka LMT pārstāve Elīna Lidere. "Man ir liels prieks, ka ir pamanīts, ka pulksteņa nav, jo tas nozīmē, ka tas tiešām ir bijis noderīgs, un es varu nomierināt, ka pulkstenis būs atpakaļ."

"Tiks uzstādīts jauns, modernāks, ar daudz labāk redzamu laiku un visu informāciju, un to ir līdz 10. novembrim plānots pabeigt," atklāj Lidere.

"Viņš būs ar modernāku ekrānu, labāk saredzams un turklāt, tas būs vērsts ne tikai uz VEF Kultūras pils pusi, bet arī no Brīvības ielas puses labāk saredzams."

"Uzstādīšana ir atkarīga no ļoti daudziem tehniskiem parametriem. Uz 10.novembri, mēs ceram, ka viss tiks pabeigts. Ja būs kāda tehniskā aizkavēšanās, tad nedaudz iekavēsies, bet tāds mums ir tas plāns," stāsta LMT pārstāve. 

Uzņēmumā apstiprina, ka arī jaunajā pulkstenī būs redzams gan pareizs datums un laiks, gan gaisa temperatūra, bet, iespējams, manīsim vēl kādu papildus informāciju - taču tieši kādu, vēl neatklāj, lai visiem būtu pārsteigums.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti