Ārpus Rīgas

Liepājas osta audzē muskuļus graudu pārkraušanā

Ārpus Rīgas

Pašvaldības bez piekrišanas nedrīkst publicēt informāciju par mazuļiem, jaunlaulātajiem

LLKC pārstāvis Miķelis Peisnieks par makšķerētāju interesi par kartēm

Piedāvās ieviest vienas vai trīs dienu makšķernieku kartes

Makšķerēšanas karšu izplatītāji, Latvijas Lauku konsultācijas un izglītības centrs (LLKC) piedāvās nākotnē ievest arī vienas vai trīs dienu makšķernieku kartes, intervijā Latvijas Radio pastāstīja LLKC pārstāvis Miķelis Peisnieks.

Viņš sacīja, ka pašlaik ir iespējams iegādāties kartes gadam vai trīs mēnešiem, bet neatkarīgi no tā, vai karte pirkta janvārī vai gada nogalē, tā darbojas tikai kalendārā gada ietvaros, taču tās cena neatšķiras.

Patērētāju aizsardzības centra iebildumus par to LLKC nav dzirdējis, bet no makšķerniekiem saņemti ierosinājumi ieviest kartes arī ar īsāku termiņu.

Peisnieks atzina, ka tuvākajā laikā centrs plāno vērsties pie Zemkopības ministrijas ar priekšlikumu nākotnē ieviest kartes arī vienai vai trīs dienām.

Šī gada sākumā iedzīvotāju interese par karšu iegādi ir tikpat liela kā pērn. Aizvadītajā gadā kopumā pārdoti vairāk nekā 96 000 karšu. LLKC makšķerniekiem iesaka iegādāties elektroniskās kartes, kas ir ērtākas – tās nav jāņem līdzi, pietiek zināt tikai kartes numuru, tās nevar sabojāt vai pazaudēt.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ikdienai
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti