4. studija

Ātrs un bez žēlastības! Vai elektroskrejriteņiem ir jāievēro noteikumi?

4. studija

Kāpēc Latvijā, tuvojoties bīstamiem laikapstākļiem, netiek darbinātas sirēnas?

Nolupuši, salauzti un netīri isoliņi - pašā Rīgas centrā, Raiņa bulvārī

Nolupušos un sapuvušos soliņus Raiņa bulvārī Rīgā sola salabot divu mēnešu laikā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Rīgas centrā, Raiņa bulvārī, vecos, sapuvušos, nolupušos un netīros soliņus sola salabot divu mēnešu laikā, noskaidroja LTV raidījums “4. studija”.

“Rīgas mežu” valdes loceklis Edgars Vaikulis raidījumam sacīja, ka “saimniecība Rīgas pilsētā ir ļoti liela, dārzu un parku daļa apkopj 116 parkus, skvērus un alejas apmēram 300 hektāru platībā''.

Saskaitīt, cik kopumā pilsētas saimniecībā parku zonā ir soliņu,  “principā nav iespējams”, ir soliņi un soliņu grupas - vairāki tūkstoši, varētu būt līdz pat 10 000, sacīja Vaikulis.

Raiņa bulvārī no Latvijas Universitātes līdz pat Centrālās stacijas tunelim ir 12 gaužām noplukuši soliņi, uz kuriem nemaz sēdēt negribas, novēroja “4. studija”.

Vaikulis stāstīja, ka “trīs cilvēki praktiski visu cauru gadu to vien dara, kā remontē koka detaļas, pārkrāso, nomaina salauztās, nomaina puvušas detaļas, un tas cikls ir praktiski bez apstājas, un ir attiecīgi daļa soliņu, kas ir tikko svaigi atjaunoti vai tikko svaigi uzlikti, un ir tie, kas gaida savu kārtu”.

To, cik viena šāda soliņa atjaunošana vai nomaiņa izmaksā, uzņēmuma pārstāvis   nevarēja precīzi pateikt, bet, tā kā SIA “Rīgas meži” ir sava kokzāģētava, no tās arī tiekot sagādātas nepieciešamās koka detaļas soliņu atjaunošanai.

Vaikulis informēja, ka attiecībā uz soliņiem Raiņa bulvārī “šobrīd plāns ir, ka divu mēnešu laikā šie konkrētie soliņi tiks salaboti”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti