Labrīt

«Olimpiskais zibsnis»: 1972. gads - Minhene, Vācija

Labrīt

Latvijai līdz 2030.gadam būs jāsamazina izmešu apjoms par 6%

Ludzā karstā ūdens atslēgšanas laikā durvis vērusi pirts

Ludzā karstā ūdens atslēgšanas laikā durvis vērusi pirts

Ludzā daudzdzīvokļu mājās vasarā ir problēmas ar karsto ūdeni. Tomēr, lai iedzīvotājiem būtu iespēja nomazgāties ar silto ūdeni, darbu sākusi sabiedriskā pirts, Latvijas Radio pastāstīja reģionālā laikraksta “Ludzas Zeme” žurnāliste Aija Socka.

Pārsvarā problēmas ar karsto ūdeni pilsētā ir vasarās, kad to mēdz atslēgt. Šajā laikā daži iedzīvotāji gan izmanto boilerus, lai uzsildītu ūdeni, citi to silda uz plīts, bet vēl kādi dodas mazgāties uz ezeru. Žurnāliste norāda, ka visgrūtāk klājas daudzbērnu ģimenēm, jo izmaksas var būt gana augstas.

Ludzā pirts bija slēgta kopš pērnā gada rudens, jo tajā bijis maz apmeklētāju. Taču nu iedzīvotāji sūdzas, ka viņiem nav iespēju nomazgāties.

Savulaik iedzīvotājiem pašvaldība solīja, ka būs projekts iedzīvotāju pakalpojumu centra izveidošanai, kur atrastos  arī pirts. Tomēr Eiropas Savienības fondu apguve kavējas, tāpēc deputāti nolēma, ka pagaidu risinājums būs pirts telpu nomāšana. Tagad katru piektdienu un sestdienu ludzānieši var nomazgāties pirtī.

Dušas izmantošana maksā 3,50 eiro, bet sauna un duša kopā 5,50 eiro. Šīs cenas cena nav visiem patīkamas, turklāt pat baseina apmeklējums ir lētāks. Jāmin gan, ka 50% atlaidi var saņemt trūcīgās personas, pensionāri un cilvēki ar invaliditāti.

Pagājušajā nedēļas nogalē pirti apmeklējuši astoņi cilvēki, lielākoties pensionāri. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Ikdienai
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti