4. studija

Kad jūties viens, atbalsts stiprina

4. studija

MANS GADA NOTIKUMS: slimība un veiksme roku rokā.

Kas jūs kaitina Ziemassvētkos?

Lietas, kas mēdz kaitināt Ziemassvētkos: iepirkšanās un jau labi zināmā mūzika

Lai arī Ziemassvētki tiek dēvēti par miera un saticības laiku, tomēr šad tad ir jāsastopas ar lietām, par kurām sanāk aizsvilties.

Piemēram, Armandu un Rihardu tracina iepirkšanās un rindas veikalos. "Nenormālas rindas, un visi grib nopirkt dāvanas," saka Armanda.

"Mani kā vīrieti Ziemassvētku laikā tracina tieši tas process - apmeklēt veikalu un patērēt savu laiku. Taču bez tā Ziemassvētkos neiztikt," atzīst Rihards. Viņš arī ievērojis, ka cilvēki iepirkšanās laikā ir īgni, jo ir noguruši no dāvanu pirkšanas.

Savukārt Māris ir paguris no nebūšanām politikā un ekonomikā. "Man liekas, ka par daudz ir politisko intrigu, (..) visu laiku - nodokļi, nodokļi, nodokļi. Viss pārējais ir kārtībā," saka Māris.

Savukārt Martu Ziemassvētkos nekas nekaitina. Viņa gan pieļauj, ka varētu dusmoties par Ziemassvētku komerciju un ikgadējām Ziemassvētku dziesmām. "Visur un katru gadu atkārtojas viena un tā pati mūzika. Varbūt kaitina arī komercija, reklāmas, kurās tiek izmantota šī mūzika, un Ziemassvētku saukļi," norāda Marta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti