Laika Ritu Raksti

Dzied un muzicē Vecsaules folkloras kopas dalībnieki

Latgolys stuņde

Pirmo reizi skanēs īpaši Latgales reģionam veidots raidījums "Latgolys stuņde"

Izskanējis pirmais īpaši Latgales reģionam veidotais raidījums "Latgolys stuņde"

Latvijas Radio skanēs īpaša Latgalei veltīta programma

Latvijas Radio 1 (LR 1) frekvencēs Rēzeknē, Daugavpilī un Dagdā no 9. jūnija vienu stundu reizi nedēļā ir dzirdams Latgales reģionam īpaši veidots raidījums "Latgolys stuņde". Raidījumos tiks diskutēts par visu, kas aktuāls Latgales iedzīvotājiem. 

Katru piektdienu laikā no plkst.15.05 līdz 16.00 LR 1 trijās Latgales frekvencēs skanēs Latgales multimediju studijas veidota programma, bet pārējās LR1 frekvencēs turpinās skanēt ierastā programma.

 

Pirmajā stundu garajā raidījumā "Latgolys stuņde" skanēja gan diskusijas ar Latgales reģiona uzņēmējiem, politiķiem un sabiedriski aktīviem cilvēkiem, gan reģiona aktualitātes un kultūras notikumu afiša.

 

Raidījuma vadītājs Juris Saukāns studijā aicināja dažādu jomu pārstāvjus, lai pārrunātu līdzšinējos reģiona informatīvās telpas stiprināšanas pasākumus un pašvaldību vēlēšanu rezultātus.

 

"Šodien varbūt ar tēmām nedaudz pārcentāmies - bija par daudz. Turpmāk tēmas būs šaurākas un ne tik daudz," stāstīja Saukāns.

 

Saukāns arī norāda, ka Latgales studija tika veidota kā multimediāls komponents, tāpēc ikviens sevi interesējošo raidījumu vienmēr varēs atrast arī internetā. Jau tagad pirmo raidījumu var noskatīties Latgales studijas ''Facebook'' lapā. 

 

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Ikdienai
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti