4. studija

Zili zaļi brīnumi: eksotiskā lagenārija latviešu galdā!

4. studija

Uz Latvijas laukiem raujas strādāt ārzemnieki

Lāčplēša iela pārņem Barona ielas problēmu stafeti

Kārtīgu asfaltu vasarā izraktajā Lāčplēša ielas posmā sola pavasarī

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Pēc vasarā Rīgā, Lāčplēša ielas posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Tērbatas ielai notikušā siltumtrases remonta jaunu asfaltu Rīgas domes Satiksmes departaments sola  uzklāt pavasarī, bet citas nepilnības sola pielabot tuvākajā laikā, lai ir droši gājējiem un satiksmei. 

Iedzīvotāji raidījumam “4.studija”  pauda neapmierinātību ar vasarā notikušā remonta kvalitāti, jo asfalts ir nelīdzens, ietves arī nav savestas kartībā. Zem jaunā asfalta rēgojas vecā asfalta kārta, ietves nav sakārtotas.  

Rīgas Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola skaidroja, ka Lāčplēša ielā, posmā no Krišjāņa Valdemārielas līdz Tērbatas ielai nav uzklāts jauns asfalts.

“Tur vasaras sezonā “Rīgas siltums” ir veicis siltumtrases remontdarbus, un, ņemot vērā, ka šī siltumtrase atrodas ļoti dziļi zem asfalta, Satiksmes departamenta darbinieki, apsekojot objektu, nolēma, ka šo pēdējo asfalta betona kārtu uzklās nākamā gada būvniecības sezonā,” skaidroja Ahuna – Ozola.

Tas notiks pavasarī, līdz 15. aprīlim, jo radās bažas, ka jaunais asfalts varētu iegrimt pēc ziemas sezonas, vai vibrāciju rezultātā, rasties kādi bojājumi, viņa piebilda.

 “Savukārt, ja rodas vēl kādas bažas par to, ka ir palikušas asas malas, vai ir grūti nobraukt ar ratiņiem pa gājēju ietvēm, vai kādi citi defekti, tad šobrīd joprojām tiek veikta objektu apsekošana šajā posmā, un, sākoties ziemas sezonai, visi nelīdzenumi tiks pielaboti, tā lai būtu satiksmei droši  un gājējiem arī ērti,” solīja departamenta pārstāve. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti