4. studija

4. studija

4. studija

Karoga stiprinājums: gan praktiska nepieciešamība, gan mākslas darbs!

Ražotāju ieteikumi: kā pareizi izvēlēties karogu

Kādu valsts karogu labāk izvēlēties izmantošanai pie mājas

4. maijs, kas iezīmēja mūsu valsts Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 26. gadskārtu, bija viena no dienām, kad pie dzīvojamajām ēkām obligāti jāizkar valsts karogs. Tādēļ aktuāls kļuvis jautājums, kā izvēlēties pietiekami izturīgu karogu, vēstīja raidījums “4.studija”.  

Daudzīvokļu dzīvojamās mājas sētniece Jevgēņija raidījumam pastāstīja, ka viņas izmantotajam karogam ir vairāk nekā divi gadi. Tas gan mazliet ieplīsis žoga dēļ, tomēr krāsu nav zaudējis. Savukārt privātmājas iedzīvotāja Benita norāda, ka karogs saulē un lietū ir izbalējis. 

Karogu ražotājs Vitālijs Švitko klāstīja, ka tirdzniecībā sastopami dažādi karogi. „Tas var būt gan caurspīdīgs, gan drukāts vai šūts. Karogs ar vēsturi noteikti ir darināts no vilnas.”

Speciāliste Linda Baltiņa izmantošanai pie mājas iesaka neiegādāties karogus no dabīgiem materiāliem, piemēram, kokvilnas vai vilnas. Tie var sakrāsoties vai ātrāk izbalēt. Karogi no dabīgajiem materiāliem vislabāk būs piemēroti iekštelpām.

Iegādājoties karogu, to darinātāji iesaka pievērst uzmanību ražotājam, atklājot, ka „Latvijā ražotie karogi lielākoties ir kvalitatīvi”.

Karogus var iegādāties saimniecības preču veikalos, internetā, specializētajos vai suvenīru veikalos. Tur to cenas svārstās no 15 līdz 40 eiro. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Ikdienai
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti