Rīta Panorāma

Gors savā septītajā dzimšanas dienā sarūpējis pagalmu mūzikas nedēļu

Rīta Panorāma

Pārmērīs Everesta augstumu

Itālijā popularitāti gūst caurspīdīgas maskas

Itālijā popularitāti gūst caurspīdīgas maskas

Itālijā popularitāti gūst caurspīdīgas sejas maskas, lai cilvēki varētu redzēt valkātāja sejas mīmiku. Tās ir noderīgas ne tikai nedzirdīgajiem. Smaidam draudzīgās sejas maskas lielu atsaucību guvušas pakalpojumu jomas uzņēmumos, kuriem ir svarīgi klientiem parādīt laipnu seju.

Sejas aizsargmaskas tagad ir ikdienā ierasta lieta – tās valkā, lai cīnītos pret koronavīrusa izplatību, it īpaši pakalpojumu jomā. Taču sejas maskas arī aizsedz seju. Itālijā modes dizaina kompānija “Dienpi” sākusi ražot caurspīdīgas sejas maskas, lai komunikāciju padarītu vieglāku un precīzāku – ne tikai vārdiski, bet arī ar sejas izteiksmi un mīmiku.

“Pieprasījums pieaudzis ļoti strauji. Sākām ar pieprasījumiem no konkrētām organizācijām, piemēram, nedzirdīgo cilvēku apvienībām. Tagad saņemam pasūtījumus no visdažādākajām nozarēm – viesnīcām, restorāniem, arī skaistumkopšanas saloniem un frizētavām. Visiem, kuriem savā darbā jāsmaida,” stāstīja modes dizaina kompānijas “Dienpi” dibinātāja Doriana Marini.

Uzņēmums maskas izgatavo Itālijā. Tas ir roku darbs. Sejas maskas caurspīdīgā daļa izgatavota no poliuretāna. Maskas var mazgāt un atkārtoti izmantot aptuveni četras mazgāšanas reizes.

“Šīs caurspīdīgās maskas mums ir ļoti svarīgas, jo mūsu darbā vissvarīgākais ir smaids. Smaids un arī vajadzība ātri saprast klientu, un ļaut viņam saprast jūs,” uzsvēra saldējuma veikala īpašniece Rozanna Tartabini.

Uzņēmumam jau pasūtīts vairāk nekā 15 tūkstoš caurspīdīgo sejas masku. Katra maksā aptuveni septiņus eiro.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Ikdienai
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti