Ģimene Kalifornijā uzmundrina kaimiņus ar ziediem

Laikā, kad pasaule pārdzīvo Covid-19 krīzi, īpaši svarīgi ir rūpēties citam par citu. Ne visus koronavīruss skāris fiziski, bet tā ietekmi izjūt daudzi. Kāda ģimene Kalifornijā nolēmusi iepriecināt kaimiņus, uzmundrinot viņus ar speciāli sarūpētiem ziediem.

Vintersas pilsētā, kas atrodas netālu no Sakramento, Kalifornijā, kāda ģimene nolēmusi iepriecināt savus kaimiņus pašreizējās krīzes laikā. Daudzi zaudējuši darbu, ne visiem viegli aizvadīt ikdienu izolācijā, kāds pilsētā arī cīnās ar neredzamo ienaidnieku - Covid-19. Makleinu ģimene aizvadīto nedēļu laikā ar ziediem centusies iepriecināt vairākus desmitus apkārtnē dzīvojošo.

“Ceru, ka viņi iznāk ārā, ierauga pušķi un sāk smaidīt,” pauda Vintersas iedzīvotājs Maiks Makleins.

Idejas autore ir Maika Makleina sieva Mišela, kura atceras, kā viņai palīdzējusi kaimiņu labvēlība laikā, kad pašai bija veselības problēmas. “Kad ārstēju vēzi, cilvēki man nesa ziedus, un tas mani darīja laimīgu,” stāstīja Mišela.

Ģimene mājas, kuru iedzīvotājus iepriecināt ar ziediem, izvēlas nejauši, nemaz nezinot, kas tur dzīvo. Meitene Mika uzņemas atbildību par ziedu nogādāšanu līdz durvīm.

Par iniciatīvu dāvināt kaimiņiem ziedus priecājas arī puķu tirgotāji, kuri pašreizējās krīzes laikā piedzīvojuši zaudējumus. Makleinu ģimene atgādina – šajā laikā svarīgi ir rūpēties citam par citu.

KONTEKSTS:

Jaunais koronavīruss, kas izraisa "Covid-19", sāka izplatīties 2019. gadā Ķīnas centrālās daļas pilsētā Uhaņā, kurā dzīvo 11 miljoni cilvēku.

Martā Pasaules Veselības organizācija pasludināja, ka Covid-19 sasniedzis globālās pandēmijas līmeni. Daudzviet pasaulē atcelti masu pasākumi, slēgtas skolas un citas iestādes, lai ierobežotu Covid-19 izplatīšanos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti