Bauskā dubulto cenas vimbu makšķerēšanas licencēm; compaņi ķīvējas par labākajām vietām

Šogad Bauskā ir ievērojami palielinātas cenas makšķerēšanas licencēm, kas gan neatturēja daudzu makšķerniekus no iecienītā vaļasprieka, taču radīja zināmu spriedzi starp vietējiem compaņiem un pilsētas viesiem, Latvijas Radio raidījumā “Labrīt” pastāstīja laikraksta “Bauskas Dzīve” galvenā redaktore Anita Rozentāle.
 

Vimbu makšķerēšanas sezona ir no 1.aprīļa līdz 15.maijam, un pašlaik tā rit pilnā sparā. Darbdienu rītos Mēmeles un Mūsas krastos sastopami daudzi makšķernieki no Bauskas apkaimes, Rīgas un citām vietām, vēsta laikraksts “Bauskas Dzīve”.

 Saskaņā ar jaunajiem makšķerēšanas noteikumiem, kas būs spēkā līdz 2018.gada sezonai, ievērojami paceltas licences cenas. Iepriekš licence sezonai maksāja 28 eiro, tagad licences sadalītas divās zonās - nosacīti labākajā “A” zonā licence maksā 75  eiro, bet “B” zonā – 50 eiro.

Vietējā makšķernieku biedrībā, kas organizē licenču tirdzniecību, izskanēja aicinājumi nepiešķirt A zonas licences   makšķerniekiem no citiem novadiem, kurus daži Bauskas copmaņi apsūdzēja upes krastu piesārņošanā. Biedrībā gan šāds ierosinājums noraidīts, jo upes ir publiski pieejamas. Savukārt rīdzinieki sūdzējās, ka licences ātri izpārdotas tikai vietējiem.

Rozentāle gan atzina, ka tie ir makšķernieku stāsti, jo laikraksts pārliecinājās, ka makšķernieki no dažādām Latvijas vietām sastopami gan A, gan B zonās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Ikdienai
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti