Rīta Panorāma

Zināmi «Supernovas» pusfinālisti

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Vācu pāris dzīvo mājiņā kokā

Esam atguvuši kontroli pār dzīvi. Vācu pāra dzīve namiņā kokā

Pamest visu, lai dzīvotu kokā uzbūvētā mājiņā, bija vācu pāra Silvijas un Hansa Māsenu sapnis. Te kokā ieklāti, ja tā var teikt, pamati jau otrajai mājiņai.

Tas ir rūpīgs darbs 5 metru augstumā, viss jāizdara līdz milimetra precizitātei. Tad sapni var piepildīt un dabūt gatavu 30 kvadrātmetrus lielu māju, kas gluži vai karājas kokā.

Hans Māsens to uzbūvēja kopā ar savu dzīvesbiedri Silviju.

Šajos 30 kvadrātmetros ir gan guļamistaba ar skaistu skatu uz dabu, gan vannas istaba, gan dzīvojamā istaba, kuras centrālais elements – 120 gadus veca koka stumbrs.

“Es ieeju istabā un ļaujos iedvesmai. Lielākoties mēbeles ieraugu nejauši un sev saku, ka tās lieliski iederēsies istabā,” stāstīja Silvija.

Mājiņa ir apdzīvojama cauru gadu, jo īpašnieki parūpējušies par labu siltumizolāciju.

“Mēs esam apmierināti.

Mēs dzīvojam laukos, bez lielās pilsētas stresa, kā piemēram Diseldorfā, no kuras es nāku. Esam atguvuši kontroli pār savu dzīvi, pateicoties šai mazajai paradīzei,” atzina Hanss.

Hanss un Silvija Māseni ir neapstādināmi – viņu plānos uzcelt vēl trīs šādas mājiņas, lai savā dārzā izveidotu istabas viesiem. Bet ne viņi vienīgie – Vācijā jau aptuveni 50 viesnīcas piedāvā padzīvoties šāda veida mājiņās kokā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti