VIDEO. No bērnības aizkulisēs – Toma Grēviņa stāsts

Toma Grēviņa dzīvē māksla un mūzika ir visu mūžu. Savu atpazīstamību viņš guva jau bērnības gados. No tā laika neapstājoties turpina savas profesionālās gaitas gan radio, gan televīzijas ēterā. Mēģināja Latvijā ieviest jaunas tendences un izglītot gan sabiedrību, gan arī mūziķus. Dīdžejs, radio un televīzijas raidījumu vadītājs  ar savu stāstu dalījās LTV rubrikā "Dzīvei nav melnraksta".

Toma bērnība bija ļoti spraiga, jo pagāja pārmaiņu laikā. Pilna ar visdažādākiem iespaidiem – kā bija un kā dzīvosim tālāk. Daudz laika tika pavadīts televīzijas un teātra aizkulisēs. Tēvs tolaik strādāja Latvijas Televīzijas teātra daļā, bet mamma – Dailes teātrī. Viņš apmeklēja teātrus un redzēja, kā viss veidojās no "virtuves" puses.

1989. gadā Toms pirmoreizi parādījās televīzijā vienā datumā divos raidījumos. Bija maza loma TV iestudējumā, un tajā pašā dienā viņš debitēja bērnu raidījumā "Pekšņi".

"Es absolūti lielāko savu dzīves daļu esmu pavadījis, sastopot svešus cilvēkus un jau esot atpazīstams."

Tiklīdz Latvijā parādījās FM radio stacijas, Tomam parādījās liela interese par darbu, ko dara cilvēki, kas atskaņo mūziku. Tomam nekad nav piemitusi eksaktā domāšana, līdz ar to profesijas izvēle mākslas virzienā ir bijusi pašsaprotama. Pēc laika ātrā tempā sāka publicēties teju visur. Tā arī soli pa solim viņš nonāca radio ēterā. Radio dīdžeja karjeru sācis radio "SWH", vēlāk šo radiostaciju ar vairākiem kolēģiem pametis un izveidojis ''Radio 101''. Bijis viens no Latvijas Radio 5 idejas autoriem un strādā tur no stacijas pirmsākumiem.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti