VIDEO. Klusais slepkava – olnīcu vēzis. Agneses Apses stāsts

"Manā dzīvē ir ļoti daudz komunikācijas ar nāvi. Man pašai ir tāda neārstējama slimība. Nāve atkal ar mani sarunājas," – LTV rubrikā "Dzīvei nav melnraksta" stāsta Agnese Apse.

Pēc tam, kad Agnesei pacēlās temperatūra, sāpēja sāns un viņa nevarēja paelpot, mājinieki aizveda viņu uz slimnīcu. Tas veicināja apmeklēt vairākus ārstus, lai saprastu, kas īsti notiek. Pēc visām izmeklēšanām Agnesei diagnosticēja olnīcu vēzi.

Kad ārsti viņai pateica, ka tas tomēr ir ļaundabīgs audzējs, Agnesei nenolaidās rokas, bet parādījās cīņas spars. Pēc viņas domām, ja ārsti grib palīdzēt, tad vēl ir iespējams izārstēties un pašai nav jānolaiž rokas.

Sākās ķīmijas terapija. Pēc piecām ķīmijas terapijām bija nopietna operācija, kur izņēma visu audzēju ārā. Šobrīd ķīmijterapija turpinās. Tomēr, ņemot vērā, ka Agnesei ir ģenētiski simptomi, sākās reakcija uz ķīmiju.

"Mani lauza. Tās sāpes ir tādas, ka tu nevari paelpot. Tu vienkārši sastingsti."

Tāpēc ķīmijas terapiju pielāgoja Agneses veselības stāvoklim, lai mazinātu reakciju.

Datortomogrāfija augustā uzrādīja, ka onkoloģisks process ir apstājies. Metastāžu nav. "Es sapņoju, lai pēc 15 gadiem klusais slepkava atkal neparādās. Tā mēdz būt," saka Agnese.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti