Dienas ziņas

J.Reirs neatbalsta 2.līmeņa pensiju mantošanu

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Projekts Skrundā «Gatavo kopā ar Elmāru!»

Skrundenieks ar īpašām vajadzībām pulcē jauniešus ēdienu gatavošanai

"Šāda pieredze mums ir pirmo reizi," atzina tie jaunieši, kuri atsaucās skrundenieka Elmāra Kaminska idejai kopā gatavot dažādus ēdienus. Elmārs ir jaunietis, kura kustības ietekmējusi bērnu cerebrālā trieka, tomēr tas viņam nav traucējis aktīvi iesaistīties sabiedriskajā dzīvē. 

Pienākumi sadalīti, un katrs jau pielicis roku pie uzdotā uzdevuma. Skrundas novada multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā gaisā virmo ķirbju smarža un valda rosība. Kopīgi nolemts pagatavot ķirbju un vistas gaļas burgerus.

Idejas autors ir skrundenieks, jaunietis Elmārs Kaminskis.

Elmārs ir jaunietis ar īpašām vajadzībām, un viņš aktīvi piedalās visos novada pasākumos, rosinot arī jaunas idejas pasākumiem – tagad reizi mēnesī kopā ar Skrundas novada jauniešiem viņš gatavos ko gardu un veselīgu.

Elmāram izrādot savu iniciatīvu un iesaistoties dažādās aktivitātēs, arvien vairāk jaunieši vēlas dalīties arī savās prasmēs un kopīgi īstenot savas iniciatīvas, atzina jaunatnes lietu speciāliste Baiba Eversone.

"Gribētos, lai Elmāra paraugs ir arī citiem par paraugu. Kad ar savu aktivitāti mēs vietējai sabiedrībai daudz ko varam dot," spriež Eversone.

Skrundas novadā arvien vairāk dažādās sabiedriskās aktivitātēs tiek iesaistīti cilvēki ar īpašām vajadzībām.

Tie ir aptuveni 30 jaunieši ar dažādiem funkcionāliem traucējumiem, kas tiek iesaistīti dažādos projektos, kuru laikā tiek uzlabota šo cilvēku dzīves kvalitāte, organizēti saliedēšanās un sporta pasākumi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Cilvēkstāsti
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti